Wpis z mikrobloga

Wszystkim, którzy się tak cieszą, że płatna generka i download zostały anulowane mogę jedynie współczuć podejścia ^^ Macie po 7 lat, że 10zł to dla was tak dużo? Za te 10 złotych uniknęłoby się zgłoszeń DMCA. Żaden bot nie mógłby przeszukiwać forum w poszukiwaniu linków do treści, które łamią prawa autorskie. Innymi słowy nikt nie miałby o nic pretensji. Jeszcze darmowy dział z generowaniem linków premium to akurat według mnie bardzo dobre rozwiązanie. Nie trzeba tracić własnej kasy na premki gdyż wszystko mielą za free generatorzy i to ze wszystkich hostingów, nawet z ciężko dostępnego nitroflare. Rejestracja na torrenty org też jest płatna i jakoś nikt nie płacze. Ludzie są nawet zadowoleni bo za grosze mają wszystko czego potrzebują. Na darkw dzięki temu można było stworzyć niezłą zamkniętą społeczność, ale jak widać zawistne cebulaki przyczepią się do wszystkiego co jest płatne ( ͡º ͜ʖ͡º)
#darkw
#darkwarez
#warez
  • 21
  • Odpowiedz
@ashmedai: @hesuss: A wiecie, że 3/4 ludzi ma na swoich kompach nielegalnego windowsa, albo wirara bez licencji? Tak, nawet taki śmieszny programik jak winrar jest płatny i po 30 dniach trzeba kupić do niego licencję za 150zł. Pewnie sami macie wiele takich programów na swoich komputerach i nazywacie innych złodziejami (ʘʘ)
@Tycior: Ale wyniosłeś kulturę z domu ( ͡°( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Tiano_Monster: Powiedzmy, że tam są " " ;-)
Kupiłem 3 windowsy: XP, 8.0 i 10 a używam win7 za którego już nie zapłacę.
Powiedzmy xp wykorzystany, 8.0 zmieniona właśnie na 7 a 10 nie używam.
Myślę, że wystarczająco zarobili ;-)
  • Odpowiedz
@Tiano_Monster: A ja się nie żegnam, bo jestem ateista. Wiesz co mi możesz, lamusie, marny trollu?Złodziej uczący zasad moralnych, łojezusiemaryjo. Domyślasz się (jeśli wiesz, co to myślenie i potrafisz myśleć) - czy mam to wprost, łopatologicznie wyłożyć - jak głęboko mam takie pogróżki?Goń się na drzewo, liście pompować. Póki jeszcze są....
  • Odpowiedz