Wpis z mikrobloga

@Sabarolus: Unia to twór podobny do ZSRR. Po za tym UE broni interesów Rosji o czym dobrze wiedza Putinowskie trolle. USA jest dla was beee ale już UE jest ok. Niemcy to już w ogóle najlepszy kraj w Europie a zaraz po nim Francja. Ciekawe dlaczego??? Unia nakłada sankcje na handel z Rosją ale DE i F maja to w dupie i handlują. Niemcy jako kraj wspólnoty #!$%@? Polskę i patrzy
  • Odpowiedz
@markoopolo: dlatego wymaga reform a nie #!$%@? odłączenia się od tej organizacji
W interesie Polski jest zacieśnianie relacji wewnątrzkontynentalnych alby stworzyć jak najsilniejszy front antyusraelski
  • Odpowiedz
@markoopolo: dlatego wymaga reform a nie #!$%@? odłączenia się od tej organizacji

W interesie Polski jest zacieśnianie relacji wewnątrzkontynentalnych alby stworzyć jak najsilniejszy front antyusraelski

@Poro6niec: Ze wszystkim się zgadzam po za frontem antyusraelskim. Jestem jak najbardziej za wspólnotą krajów europejskich ale to wymaga reform. USA jako wróg Rosji jest najlepszym dla nas przyjacielem. Z żydami tez lepiej dobrze żyć bo są tak zorganizowani ze potrafią doprowadzić wybrany kraj do
  • Odpowiedz
Z żydami tez lepiej dobrze żyć bo są tak zorganizowani ze potrafią doprowadzić wybrany kraj do upadku.


@markoopolo: super, godzić się na każdy żydowski szantaż pod groźbą zniszczenia resztek polskości jakie ostały się w Polin
Ja nie wiem z którym krajem w Europie przybłędy z Judei żyją lepiej. Mają własne muzeum, swój własny rząd, a jak ktoś wybije im szybę w synagodze to zaraz na kolanach wszyscy to naprawiają i przepraszają
  • Odpowiedz
@Poro6niec: Z nimi faktycznie nie jest łatwy temat i jest to temat rzeka. Mimo wszystko to oni maja banki świata w garści ( Rotschild ). Większość biznesmenów z którymi trzyma „lewa strona” tez woli z nimi żyć w zgodzie bo to się opłaca ( Czarnecki z Rothschildem. Czarnecki regularnie opłaca składki na muzeum Auschwitz. Kulczyk dał 20mln na budowę muzeum Żydów polskich) żaden z tych biznesmenów nie ma pochodzenia żydowskiego i
  • Odpowiedz
@markoopolo: co innego miliarder płacący haracz dla "świętego spokoju" a co innego 38 mln naród, który podporządkowuje się chanukowym organizacjom
Ja wiem, że żydzi są doskonale zorganizowani i wystarczy na nich krzywo spojrzeć aby sprokurować 20 artykułów w wyborczej, newsweeku i kilku reportaży w tvnie
To się ani nie zaczęło wczoraj ani rok temu, wystarczy prześledzić ilu żydów zajmowało stanowiska w UBecji
  • Odpowiedz
@Poro6niec: Zgadzam się z tobą ale niestety Żydzi maja taka władze ze narody się ich boją i lepiej żyć z nimi w zgodzie. Wiesz ze twój kumpel lewak, komentarz przez ciebie napisany wyżej nazwie parawackim? Ja uważam ze tu wykazałeś się realnym poglądem na rzeczywistość bez poprawności politycznej. Zdajesz sobie sprawę ze Żydzi maja taka władze po przez lewicowych poprawnych politycznie polityków w różnych krajach świata? Wiesz ze UBecja to palec
  • Odpowiedz
Wiesz ze twój kumpel lewak


@markoopolo: Znowu się zafiksowałeś. Ja nie mam "kumpli lewaków", nie lubię neuropy i to nie moja wina, że plusują moje wpisy

nazwie parawackim?


No i? #!$%@? mnie to, dla nich każda krytyka żydów jest powodem do wszczynania alarmu, właśnie dlatego ich nie lubię
  • Odpowiedz