Wpis z mikrobloga

@mamrotekk: @equu: BMW w podstawowych liniach modelowych zawsze charakteryzowała stylistyka umiarkowana, ale wyróżniająca się idealnymi proporcjami, te auta nie musiały krzyczeć żeby zwracać na siebie uwagę. To G05 idzie właśnie w stronę stylistyki krzykliwej, ten ogromny, wyciosany wręcz grill i do tego tył, który jest na maksa mainstreamowy
Pobierz kyloe - @mamrotekk: @equu: BMW w podstawowych liniach modelowych zawsze charakteryzow...
źródło: comment_MaDwjX0zYT16lCsYuVc0wb0nlk3Kkjhu.jpg
@kyloe uważam, że taka stylistyka wbija w aktualne czasy. Przerysowane tematy, to już kwestia czasu żeby to zaakceptować jako normalne, pamiętam jeszcze jak E60 wszyscy oceniali jako auto z kosmosu z przesadzonym designem a teraz okazuje się nadal świeże i całkiem ladne.
@equu: E60 pod względem wzornictwa to był odlot od wszystkiego co było wtedy znane w motoryzacyjnym designie, totalna awangarda. Odlot w mojej ocenie bardzo udany, E60 wygląda lepiej niż jego następca. G05 to krok w przeciwną stronę - odejście od mniej lub bardziej awangardowego wzornictwa w stronę głównego nurtu. Te auta w mojej ocenie przestają być unikalne pod względem designu. Szkoda że BMW obecnie odstąpiło już kompletnie od ścieżki jaką wyznaczył
@kyloe dokładnie! Zgadzam się w 100% mogły mieć charakter, jak wyjątkowa po dziś i odbiegającą od wszystkiego E60. Szkoda że tego nie przedłużyli... Tych wyjątkowych styli... Dlatego latam audi ( ͡º ͜ʖ͡º)
dokładnie! Zgadzam się w 100% mogły mieć charakter, jak wyjątkowa po dziś i odbiegającą od wszystkiego E60. Szkoda że tego nie przedłużyli... Tych wyjątkowych styli... Dlatego latam audi ( ͡º ͜ʖ͡º)


@equu: Standardowa droga każdego Seby. Stare BMW, a potem 10-letnie Audi xD
Odlot w mojej ocenie bardzo udany, E60 wygląda lepiej niż jego następca.


@kyloe: O #!$%@? xD

Nie no, doceniam prawo do własnej opinii.
E60 to napompowana krowa, nie powiem że brzydkie auto, ale wyglądałoby dobrze może ze znaczkiem Mercedesa, na pewno nie BMW. Za to F10 to powrót do tradycji marki, połączenie idealnych proporcji ze sportowym pazurem, auto ponadczasowe, które będzie wyglądało tak samo dobrze za 10 lat. Niestety E60 już