Wpis z mikrobloga

Ciekawa sprawa, mój dzisiejszy wpis został otagowany przez moderacje #polityka, mimo, że z polityką nie miał nic wspólnego. Doszedłem do wniosku, że może pisanie o atakach nożowników jest przez naszych moderatorów uznawane za wpisy polityczne. Postanowiłem to sprawdzić i zgłosiłem wpisy rzepy, których bezpośrednio dotyczył mój wpis, zgłoszenie odrzucone. (°°
I teraz zastanawiam się o co chodzi, bo wygląda to na celowe obcinanie zasięgu, bo w końcu jak tak można bezczelnie wyśmiewać #neuropa.
W niedługiej przyszłości pewnie nawet zarobie bana za nietagowanie #polityka wpisów niepolitycznych ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

No chyba, że pan rzepa jest aktywnym politykiem wtedy faktycznie wpis wyśmiewający go należy traktować jako wpis polityczny xD
Wołam @a__s może Ania będzie wstanie wyjaśnić na jakiej zasadzie zostałem w ten sposób potraktowany

#moderacjacontent #moderacja #afera #4konserwy #bekazmoderacji #bekazlewactwa #wykop
kulass - Ciekawa sprawa, mój dzisiejszy wpis został otagowany przez moderacje #polity...

źródło: comment_1sX00o3N3tf5jbOvXp5aupiHjA9sO012.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
wpis dostał #polityka za tagi jakie dodałeś. Moderacja jest tak upośledzona że za samo napisanie na mikroblogu #neuropa czy #4konserwy nie wspominając o #bekazprawakow czy #bekazlewactwa dowalają z automatu #polityka bez większego wgłębiania się w treść. Bo wychodzą chyba z założenia że skoro dorzuciłeś tagi typowo polityczne, to twoim zamiarem była treść polityczna.

Swoją drogą w ten sposób wyłapałem nieświadomy
  • Odpowiedz
@Nuckyy: pamiętaj ze mody to dzbany i wklejają zależnie tez od pogody o ile chce im się zgłoszenie przeczytać. Mi w ten sposób cenzurowano wpisy do stopnia wyłapania banana od tej pory zawsze już tag polityka sam dodaje
  • Odpowiedz
@kulass: Nie szukaj logiki w działaniach moderacji. Mam dowody, że za tą samą rzecz podejmują sprzeczne działania. Ich egzekwowanie własnego regulaminu jest haniebne. Od nas się wymaga aby go przestrzegać ale żeby jeszcze oni to robili.
  • Odpowiedz
Postanowiłem to sprawdzić i zgłosiłem wpisy rzepy, których bezpośrednio dotyczył mój wpis, zgłoszenie odrzucone. (°°


@kulass: No widzisz, a ja Ciebie nie zgłaszałem.
  • Odpowiedz
pamiętaj ze mody to dzbany i wklejają zależnie tez od pogody o ile chce im się zgłoszenie przeczytać. Mi w ten sposób cenzurowano wpisy do stopnia wyłapania banana od tej pory zawsze już tag polityka sam dodaje


@grubson234567: To prawda jest, ciężko też nie odnieść wrażenia, że niektóre rozpatrzenia zgłoszeń są celowo przedłużane. No i może niepopularna opinia, ale jeśli ktoś myślał, że mtm nie ogarnia i jest mało konsekwentny
  • Odpowiedz
No widzisz, a ja Ciebie nie zgłaszałem.


@rzep: Ja Ciebie wcześniej też. Te zgłoszenia były tylko po to żeby sprawdzić czy wpis o podobnej tematyce poleci. Zasadniczo nic do Ciebie nie mam, nie traktuje Cię jak wroga czy coś w tym stylu.
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu
  • Odpowiedz
  • 8
Wołam @a__s może Ania będzie wstanie wyjaśnić na jakiej zasadzie zostałem w ten sposób potraktowany


@kulass: Lel. Zignoruje Cię totalnie, jak zawsze to robi, a potem co najwyżej popłacze sobie w wywiadzie, jak to biedna moderacja jest prześladowana xD
  • Odpowiedz
Wołam @a__s może Ania będzie wstanie wyjaśnić na jakiej zasadzie zostałem w ten sposób potraktowany


@kulass: nie nie będzie XD wolałem już wielokrotnie w różnych sprawach i niestety oni sami nie wiedzą czemu tak moderują - a "brak tagu" było najbliżej "to niezgodne z moim [moderatora] światopoglądem" stąd masz taki powód xD

Dalej się łudzę, że moderator powinien być przede wszystkim obiektywny.


@kulass: czy Ty dzisiaj założyłeś
  • Odpowiedz
@kulass: ja coraz bardziej wierzę, że wykop nic moderatorom nie płaci, a ci #!$%@?ą wolontariat, ponieważ jest to dla nich forma rozrywki. Przecież na innych dużych forach typu pebx też są moderatorzy i raczej nikt im kasy za to nie daje.
  • Odpowiedz