Wpis z mikrobloga

#telefony #honor8x #lenovo doradźcie proszę. Mam obecnie Lenovo k6 note z pękniętym wyświetlaczem (od upadku) i bateria zaczęła puchnąć (ekran się wybrzusza :)) - zauważyłem, że krócej trzyma. Generalnie tel śmiga bez zarzutu... Lecz obawiam się jak długo pociągnie z tymi wadami. Przeglądam tel na aliexpress, no i mam jakąś słabość do Honor 8X. Patrząc na wszelkie porównania to honor wychodzi super.. lecz nawet do mojego kochanego Lenovo ma kilka braków.... Stereo, szybkie ladowanie, mocniejsza bateria, mniejszy. Zależy mi na dość dobrym aparacie i dobrej wydajności... Teraz w modzie też jest poco F1 od xiaomi...no ale kuźwa to xiaomi - i droższy... Honora 8X dałoby się za 850 zł już mieć.. dobra to zmiana? Se je lenovo odsprzedalbym jeszcze na OLX...
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azzek: Jak byłeś zadowolony z K6 Note to idź w Motorolę może, to jeden koncern. Seria G to taki odpowiednik. Jak poniżej 1000 to G6 Play (688 zł), podzespołowo niemal to samo co K6 Note; G6 (888 zł) lepszy aparat i procek, ale slabsza bateria. No chyba że dorwałbyś jeszcze G6+, widziałem wczoraj za 999, procesor o klasę lepszy, tak samo aparaty, więcej pamięci, bo 4/64.
@mr_stejku myślałem nad Moto. Szczególnie nam Moto z force droid :) lecz to już inna półka chyba. Trochę zniechęca mnie jednak ten odstający aparat, i przyzwyczaiłem się do czytnika linii na tylnej obudowie :) co powiedz o tym honorze 8x?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Azzek: Z Force to telefon 2 letni, niedostępny nigdy w Polsce. Z2 Force często można dostać na Olx, bo serwis Moto jak jakiegoś flagowca nie może naprawić to ściąga ten model z Hiszpanii i dają klientom w zamian. Za 1250 ostatnio widziałem, mega cena za takie podzespoły.
W każdej Motce z tego roku w zestawie jest etui, które wyrównuje poziom aparatu. Centralne umiejscowienie i wystająca obwódka i tak chronią obiektyw.
W
@mr_stejku dzięki Ci serdeczne za opinie :) masz rację co do honora, że jest wielki.... i to mi się nie podoba... A czym się różni z force od z force droid ? Ten droid różni się tylko aparatem ? Kurcze, coraz bardziej jestem przychylny kupnie jednak Moto... :)
@Azzek: Narzekać nie powinieneś, dobra cena.
Mi brakowałoby podstawowych funkcji jak: NFC, szybkie ładowanie, żyroskop, dwuzakresowe wi-fi, LTE+. Do tego wysłużony procesor, brak usb-C, stabilizacji obrazu i tylne aparaty kiepskiej jakości.
Ale za te pieniądze można odpuścić, pamiętam jak kosztował z 1299, to wtedy mogłem narzekać.