Wpis z mikrobloga

@dualski: Ten drugi SSD jest tam gdzie się wkłada HDD. Jak jeszcze będziesz miał mało miejsca to sobie możesz kupić kieszeń za 30zł i włożyć tam hdd 2tb, sam tak teraz mam i transfery są 130 MB/s+
Na magazyn styknie.
Legion y530 świetny i do tego zobacz lenovo premium care. jak się zarejestrujesz masz gwarancję naprawy w 5 dni w razie potrzeby lub zwrot kasy i naprawiony laptop.
@dualski: Mialem go przez tydzien, ale w moim przypadku karta graficzna nie chciala dzialac i oddalem na zwrocie 14 dniowym. Ogolnie swietnie sie prezentowal i ma bardzo dobra matryce, jedynie bym sie przyczepil do braku opcji aluminiowej obudowy i tego ze mimo ze trackpad jest precyzyjny to jest za maly do wygodnego uzytkowania a jego przyciski chodza strasznie ciezko, lepiej gdyby zamiast nich byl wiekszy pad. Kupilbym go w sumie jeszcze
Kupiłem go bez OS i teraz kombinuję jak koń pod górę. Generalnie tej podwójnej grafiki nie lubi ani Centos7 ani Fedora29. Ani jeden instalator mi nie wystartował do trybu graficznego. Z ciekawości próbowałem też odpalić instalator Win7 (wiem że za stary) ale tak samo zawiesza się w momencie próby odpalenia grafiki. Nie wiem co w tym lapku jest nakombinowane ale Centos7 i Fedora29 jest do zainstalowania po sieci (PXE) w trybie tekstowym.