Wpis z mikrobloga

@Thorkill:

Skoro sprawa reportażu TVN24 jest czysta to skąd takie gigantyczne nadęcie i nerwowe ruchy?


No nie wiem, może dlatego że pisowska prokuratura chciała postawić lipne zarzuty pracownikowi telewizji?

PiS robi coś głupiego, ludzie się oburzają a ty mówisz, że skoro się oburzają to coś jest na rzeczy. Paradne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No nie wiem, może dlatego że pisowska prokuratura chciała postawić lipne zarzuty pracownikowi telewizji?


@Neratin:
1. Polska prokuratura
2. Od tego jest, żeby stawiać zarzuty
3. Od rozstrzygania, czy zarzuty są lipne, czy prawdziwe, jest sąd. A nie pani ambasador.
Pani ambasador może ewentualnie zatroszczyć się o pomoc prawną dla osoby bądź instytucji wg niej niewinnie oskarżonej.
@krzychol66:
Ale zaraz, kolega wyżej pytał, skąd taka nerwowa reakcja jeśli założymy, że sprawa reportażu TVN jest czysta. A jeśli jest czysta, to czemu ma służyć stawianie zarzutów?

Zresztą, nie dalej jak wczoraj @Thorkill zapowiadał grilowanie TVN, jakieś podsłuchy i kontrolowane przecieki.

Nie uważałbyś takich działań za naganne jeśli sprawa reportażu TVN jest czysta?

Odwracając pytanie - jeśli działalność pisowskiej prokuratury jest czysta, to skąd ta nerwowa reakcja na list ambasador?
@Neratin: Nie wiem o ci chodzi, ten post brzmi jak bełkot.

Zresztą, nie dalej jak wczoraj @Thorkill zapowiadał grilowanie TVN,


@Neratin: Mistrzu cały czas trwa grillowanie tvn, ślepy jesteś?. Cały czas się zajmujemy tą sprawą, To przecież rząd upublicznił ten list z 19 listopada.
Włącz sobie tvn24. Tam temat listu nie istnieje. Kompletna cisza.
Odwracając pytanie - jeśli działalność pisowskiej prokuratury jest czysta, to skąd ta nerwowa reakcja na list ambasador?


@Neratin:
1. Polskiej prokuratury
2. Od tego państwo polskie ma prokuraturę, sądy, prawo itd., żeby się nimi posługiwać.
"Ręczne sterowanie" pani ambasador stawia ją na pozycji namiestnika w kolonii, a nie na pozycji ambasadora jednego kraju w drugim suwerennym kraju.
Poniał?
@Thorkill:

Nie wiem o ci chodzi, ten post brzmi jak bełkot.


To napisz czego nie zrozumiałeś, z chęcią ci jeszcze raz wytłumaczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mistrzu cały czas trwa grillowanie tvn, ślepy jesteś?. Cały czas się zajmujemy tą sprawą,


"My się zajmujmy" to znaczy kto? Ty i @krzychol66? W jego przypadku się nie dziwię, on do dzisiaj wierzy w zamach smoleński, więc wiara w kolejne