Wpis z mikrobloga

@Polkopsky: Ile masz lat? Powyżej 25 czy jeszcze nie? Ja za moment będę miał 23. Czytam twoje wpisy i mam wrażenie, że jesteś mną tylko w starszej i lekko zmodyfikowanej wersji. Podobnie jak ty mam 175 cm wzrostu. Miałeś o ile się nie mylę dziewczynę w wieku 16 lat, ja w wieku 20 która gdy trochę odżyła to uciekła do innego. Myślałem, że będzie już mi wychodziło w życiu, ale jak się okazało to był tylko przypadkowy łut szczęścia. I tak się zastanawiam za jaki czas porzucę wszelką nadzieję.
  • 13
@merkan: #!$%@?, zdrowi mlodzi ludzie w przeciagu ulamkow sekundy zostaja kalekami na wozku na cale zycie, a i tak daza do tevo by miec jak najlepiej pomimo ograniczen. A ty jakie masz ograniczenia? #!$%@? zarabiasz? Good, wez sie za kursy, poszukaj rozwiazania, sprobuj pomyslec nad biznesem az w koncu beda sie pieniadze zgadzaly. Zadna dziewczyna cie nie chce bo jeztes brzydki, gruby i garbaty?Jak sie beda zgadzaly pieniadze, bedziezz mial kase
@TheOneAndOnlyacidjimbo: A skąd ty wiesz co ja robię ze swoim życiem? W wieku 16 lat chodziłem w dziurawych butach, bo parę groszy które zarobiłem musiałem wydać na rzeczy do szkoły, a i rodzice często hehe "pożyczali". Teraz pieniądze się może i zgadzają, ale co z tego? Za pieniądze sobie powodzenia u dziewczyn nie kupisz. W LO miałem przynajmniej takie wytłumaczenie przed samym sobą, że gdy zarobię pieniądze, ogarnę się z tym
Na pewno wiem, ze zupelnie niepotrzebnie sie dolujesz i wypisujesz glupie rzeczy. No miales nieciekawie, szkoda, tez swietnie nie mialem, ale przyszlosc nie jest uzaleniona od przyszlosci.
@merkan: Nie naprawisz, ale bardzo poprawisz. Plus jest taki, ze o wiele wiecej jest brzydkich mord, niz ladnych. Dbajax o siebie i majac dobra sylwetke, ladne zeby, pewnosc siebie i duzo oleju w glowie na pewno przyciagniesz do siebie X wartosciowych i dobrze wygladajacych
@TheOneAndOnlyacidjimbo: Chciałbym w połowie wyglądać tak jak on w wieku 18 lat xd. Po za tym pewność siebie jest definiowana sukcesami w danej dziedzinie. Gdy rozpoczynałem działalność zawodową to była niska. Ale wraz z każdym kroczkiem do przodu rosła. Tak samo jest z kobietami. Nie odnosząc sukcesów w tej dziedzinie, a tylko porażki przez parę lat to ile można się łudzić? Tutaj przynajmniej mogę szczerze napisać co myślę, bo w rozmowie