Wpis z mikrobloga

Mieszkańcom #lublin, którzy nie mają w portfelu zbędnych 100 mln zł, a chcieliby choć trochę poczuć się jak #kubica, prawilnie przypominam o naszej wypożyczalni.

Przypomnę pokrótce zasady i ceny wypożyczenia kierownicy Fanatec CSL Elite z obręczą ClubSport Formula Carbon i wyścigowym fotelem Playseat Challenge:

0. sprzęt dowożę, instaluję i odbieram osobiście,
1. wypożyczenie kierownicy z fotelem na jeden dzień kosztuje 80 zł (2 dni: 110 zł, 7 dni: 200 zł),
2. wypożyczenie kierownicy z fotelem i PS4 na jeden dzień kosztuje 100 zł (2 dni: 140 zł, 7 dni: 260 zł),
3. wypożyczenie kierownicy z fotelem, PS4 i projektorem na jeden dzień kosztuje 170 zł (2 dni: 245 zł, 7 dni: 470 zł).

Ponadto, jeśli interesuje Was gra w F1 2018, to pudełko z grą kupicie u mnie za 250 zł z opcją odsprzedaży w tej samej cenie przy zwrocie sprzętu. Jedyny warunek - płyta z grą musi wrócić w stanie idealnym, tj. bez rys i odtwarzająca się bez problemu.

* kasku nie wypożyczam :)

#ps4 #quickplay #f1 #gry
quickplay-pl - Mieszkańcom #lublin, którzy nie mają w portfelu zbędnych 100 mln zł, a...

źródło: comment_WDRzIfDWEsHRc9d4s8Hq072Yqv2OMfow.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@civi88: rozumiem, że chodzi o opcję bez fotela? Oczywiście jest taka możliwość - z tym, że cena nie ulega wtedy zmianie. Ja kierownicę i fotel traktuję jako integralny produkt, bo granie przy stole odbiera połowę przyjemności z gry i nie chcę by klienci się zniechęcali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli jednak masz już swój fotel, do którego chcesz przykręcić Fanateca, to jak najbardziej - dostarczę samą kierownicę.
  • Odpowiedz