Wpis z mikrobloga

Ponoć premiera PS5 ma być w 2020


@Joii: Ta wykopki jak zwykle w formie, niektórzy naprawdę piszą że nie opłaca się już kupować ps4 pro bo za chwilę wyjdzie PS5 XD
Tak czekajcie se #!$%@? 2 lata bo ma wyjść nowa konsola XD Dodatkowo ten 2020 to na pewno będzie III lub IV kwartał 2020.
  • Odpowiedz
  • 1
@sad_pepe: ja bym do tego co napisałeś dodał jeszcze, że jak komuś tak bardzo nie opłaca się kupować konsoli za 1000 zł bo nowa ma wyjść za dwa lata to już widzę jak płaci 250 zł za nowe gry XDD a teraz większość klasyków obecnej generacji jest w śmiesznych cenach
  • Odpowiedz
@Joii: @karol0: Wiem że se jaja robisz ale jakieś dzbanamy pod tagami #ps4 tak piszą XD Albo wierzą w PS5 na święta 2019 xDDDD Mimo że nawet sony na E3 nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja już mam wszystkie klasyki ograne na PS4 pro co chciałem i exy ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Joii mam wujka, który nie kupuje teraz jakiejś rzeczy, bo zaraz wychodzi nowa, ale jak ta nowa wyjdzie to jej też nie kupuje, bo jest za droga xD
  • Odpowiedz
Ja w końcu się Zdecydowałem na ps3 w końcu blackfriday ,polecam bo wymiata, muszę jeszcze tylko kolorowy telewizor kupić ale to może poczekać
  • Odpowiedz
@Joii: Przecież jak ktoś nie ma wielkiego parcia na granie na konsoli teraz to czekanie na PS5 nie jest aż takie głupie. I tak gry z tej generacji będzie można sobie ograć na PS5, bo Sony musi wprowadzić kompatybilność wsteczną. Większym problemem jest według mnie to czy te konsole w dniu premiery nie będą jakieś awaryjne i czy potem nie wyjdzie jakaś poprawiona wersja.
  • Odpowiedz
  • 0
@velour: jest bardzo głupie, bo dwa lata to kupa czasu a my ty rozmawiamy o zabawce za tysiąc złotych czyli cenie czterech nowych gier XD Dochodzi do tego, że pierwszy rok-dwa to będzie bieda jeśli chodzi o gry, bo Sony będzie chciało się głownie chwalić możliwościami technicznymi konsolki, a wielcy wydawcy będą czekać aż sprzeda się wystarczająca liczba konsol zanim zaczną zalewać rynek prawdziwymi hitami. Juz widzę jak taki janusz
  • Odpowiedz
@Joii: Z tej wstecznej kompatybilności korzysta ułamek graczy, głośno o niej klrzyczy jedynie jakaś wąskla grupa ludzi w internecie. Pomijając nieliczne konsolowe exy to większość gier i tak lepiej ograć na pc w normalnej rozdzielczości i ilości klatek zamiast 720p/25fps co było standardem na x360. Zresztą idealnie to podsumował ktoś z Sony, gracze chcą nowych ciekawych gier, a nie ponownie grać w gry z 2010
  • Odpowiedz