Wpis z mikrobloga

Pozwolilem sobie @kaziu112 na zaktualizowanie Twojego drzewka, które wrzuciles wczoraj. Przyznam, ze jego tresc jest prawdziwa w 100%, jednakze jak doszukujemy sie poczatków i samego zapoczatkowania to warto zaczac wlasnie od poczatku... czyli Wykopu!

Kolejna sprawa, bardzo dobrze, ze nie uwzgledniles na drzewku takich rakowych wynalazków jak: pasza, polak, puczi czy multipla. Oczywiscie ich egzystencja tez wywodzi sie po czesci od streamów Rafonixa, ale za to, ze sa takimi rakami - nie powinni sie w ogóle tam znalezc. Pozdro :)
#danielmagical #patostreamy
kre-dens - Pozwolilem sobie @kaziu112 na zaktualizowanie Twojego drzewka, które wrzuc...

źródło: comment_E9W8sfmzMxEuc2Xo8OAkR9uptoOAfuCt.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@kre-dens: aha i jeszcze jedno. dojdzie do mega sqrwialego kuriozum, jak za rok czy dwa bedzie sytuacja, gdzie przyszly streamer stwierdzi, ze to dzieki multipli jest na youtubie i sie na nim wzorowal (iks #!$%@? de).
  • Odpowiedz
@kre-dens: wykop wypromował magicala? xD w życiu
Magical sam się wybił, ja osobiście usłyszałem o nim przez rafonixa, bo kilka osób na fb śmiało się ze skakanego fotela to zacząłem patrzeć na jutubie co to jest
Na początku nie oglądałem grubego bo wydawał mi się #!$%@?, wolałem patrzeć jak Rafon z Rybą grają w tibie, ale czasy świetności chudego byka szyyyybciuuutko się skończyły ( ͡° ʖ̯ ͡°)
cichy-wykopek - @kre-dens: wykop wypromował magicala? xD w życiu 
Magical sam się wy...

źródło: comment_7XfEsV63f8ZmHlqYx7h4Tcz4q0QPtrdz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kre-dens: Weź to skasuj, bo jak gruby zobaczy to zaraz powie, że nawet wykop potwierdza, że on, biedaczystko został przez nich wyruchany, a przecież ich wypromował!!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz