Wpis z mikrobloga

via Android
  • 12
@Thorkill Ależ ja byłem pewien na 102%, że tu zajrzysz. Jesteś bardzo czynnym użytkownikiem tagu #polityka.
Tam są co najmniej dwie merytoryczne odpowiedzi, na które już nie odpowiedziałeś, bo byś się skompromitował ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Thorkill Faktem jest to, że ty nie masz pojęcia o czym piszesz. Jesteś oderwany od faktów jak mało kto pod tagiem #polityka. Już 2 lata temu pisząc o katastrofie smoleńskiej można było to zauważyć.
  • Odpowiedz
@Kempes: @Thorkill: No ale gwoli uczciwości to to ja się tam merytorycznej odpowiedzi nie doszukałem.

Oczywiście nikt rozsądny nie uwierzy, że gówniarz po prywatnej gówno szkole, miesięcznej praktyce w kancelarii i "doświadczeniu" w Srebrnej został wyselekcjonowany do BŚ przez nieznajomego Szwajcara xD Niemniej - oprócz plucia nic tam nie ma.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bombastick: @szejk_wojak: no i thorkill zamieścił zrzut ekranu wcześniej, że akurat dyrektor wykonawczy banku m. in. na Polskę jest wybierany z kilku państw. I ten akurat jest Szwajcarem. Dopiero później inny kolega podał ciekawa informację o zastepcach którzy to są wybierani przez państwa członkowskie. Ale nie podał źródeł.

Trochę bida walczyć z manipulacjami posługując się tylko wyzywaniem kogoś i udawanie że fakty nie istnieją.
  • Odpowiedz
@Kempes: Ta szczekaczka powinna się zastanowić nad utworzeniem nowego konta, bo to jest już tak skompromitowane i spalone, że już nawet koledzy PiSowcy nie zawsze przybiegają go zaplusować, bo nie ma sensu xD Nowe konto w sumie i tak by wytrzymało z tydzień aż wszyscy by wiedzieli kto za nim siedzi dzięki niesamowitej merytoryce argumentów i bronieniu PiSu absolutnie zawsze, wszędzie i bezwzględnie xD
  • Odpowiedz
Trochę bida walczyć z manipulacjami posługując się tylko wyzywaniem kogoś i udawanie że fakty nie istnieją.


@UlfNitjsefni: bieda to uczyć dorosłego (mam nadzieję) czytania ze zrozumieniem ale UJ tam spróbuję jeszcze raz: wyboru doradców w BS dokonuje sam dyrektor czyli rzeczony Szwajcar, doradców mianuje, rekomenduje, przedstawia* (niepotrzebne skreślić) państwo członkowskie, Dalej nie rozumiesz? Zgadzam się z tobą co do jednego musi istnieć jakiś papier polecajacy, nominujący, przedstawiający* (niepotrzebne skreślić) z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bombastick: ehh... Może rzeczywiście mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Jutro spytam facetki z polaka jak ona interpretuje tego tweeta.
Ja tam nie widzę zdania, które mówi że to państwo członkowskie rekomenduje doradcę. Widzę tam natomiast że państwa członkowskie wybierają dyrektora wykonawczego, a on mianuje doradców. Ni mniej ni więcej.
To że NBP później wybiera zastępcę dyrektora i doradcę, a dyrektor wykonawczy zwyczajowo ich mianuje, nie wynika w żaden sposób z
UlfNitjsefni - @bombastick: ehh... Może rzeczywiście mam problemy z czytaniem ze zroz...

źródło: comment_ErL9jgWEd5SkQhCACLGraabyB0Pldaqp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz