Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad #pogodanadzis

U was wszystko w porządku tego ranka?, 07:06:25, Czwartek, 22 listopada 2018. Imieniny: Cecylii, Wszemiły, Stefana. Słońce podniesie się dziś o 07:28. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 8 godzin i 8 minut, w zenicie znajdzie się o 11:33 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:37. Ciemna noc zapadnie o 17:03, ale gwiazd można wypatrywać od 16:18.

Słodziaczki, jak wiecie wczoraj wieczorem zawołałem was do ankiety. Z dołu przepraszam za ten spam. Robię to dla was i jakiś czas temu zmieniłem godzinę pod własną wygodę. Daliście jednak znak że wolicie posty o 7.00, tak też wracamy na wcześniejszą godzinę. Pytałem was także co sądzicie o wołaniu z nicku, i wyraziliście sporą potrzebę, więc postaram się utrzymywać listę tak długo jak mój skrypt wydoli, nie będę jednak ukrywał że przydałoby się wsparcie ze strony #mirkolisty pod kątem rozwoju aplikacji tej ostatniej o jakieś drobne api, tak abym ze swojego skryptu mógł wołać do mirkolisty, zdjęłoby to z mojej odpowiedzialności wołanie, a wam byłoby łatwiej się zapisywać i wypisywać. Miałem się zająć forkiem i taką opcją w aplikacji sam, niestety nie znalazłem wystarczająco dużo czasu. Stąd teraz już publiczne wołanie o wsparcie, może jest jakiś mirek-wesołek-15k który zechciałby poświęcić trochę swojego czasu dla dobra ogółu ;)

Dziękuje za uwagę i miłej lektury / słuchania.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Wołowina strogonof
SKŁADNIKI:


PRZYGOTOWANIE - WIDEO

Pogoda na dziś:




Promocje
- Do 1,25 mln GTA$ premii oraz inne bonusy w GTA Online - link
- Darmowe gry na Steama (21.11) - link
- JASEM: Just Another Shooter with Electronic Music ponownie za darmo na dlh.net - link
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach