Wpis z mikrobloga

siema murki, zostałem #!$%@? przez typa na 250zł na olx, sprawa wygląda tak typ dał mi zdjęcia przedmiotu, wszystko wydawało się git, zgodził się na wysyłkę za pobraniem, idę na pocztę odebrać mówię że paka taka i taka, pytam czy mogę sprawdzić zawartość, baba mówi że nie bo nie była opłacona dodatkowa opcja, mówię #!$%@? odbieram, po otworzeniu okazało się że rzecz jest cała #!$%@? i inna niż na zdjęciach, mam jego nr konta bankowego, potencjalną miejscowośc w której gość urzęduje, oraz id ogłoszenia, da się go jakoś namierzyć ? wołam @AZATEJDZ bo wiem że ogarniasz takie sprawy

#informatyka #olx #streetwear #modameska #pomocy #programowanie #dziendobry
  • 22
  • Odpowiedz
@nilmaXgamer: Policja zajmuje się każdą zgłoszoną sprawą, nie znam stanu faktycznego, ale na razie polecam przedsądowe wezwanie do zapłaty(zwrotu) powołując się na Art. 286. kk.( oczywiście nie mówie, że jest odpowiedni, co musisz sam ustalic, na podstawie tak słabej znajomości sprawy bardziej nie pomogę ( napisać, wydrukować, podpisać , zeskanować idealny list z potwierdzeniem odbioru, ale w ostateczności mail na poczatek wystarczy oczywiście również z potwierdzeniem). Odpowiednio napisane pismo w
  • Odpowiedz