Wpis z mikrobloga

† Piątek, 16.11.2018 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa
Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz komuś pomóc, zostaw intencje w komentarzu. Obejmie Was modlitwą kilkadziesiąt osób, których nicki znajdziecie w grafiku.


Koronka do Miłosierdzia Bożego – modlitwa poświęcona tajemnicy Bożego Miłosierdzia, pełnej łagodności i przebaczenia miłości Boga do grzeszników. Jak każda koronka, jest ona zbiorem modlitw powtarzanych określoną liczbę razy, liczonych przy pomocy paciorków, takich samych jak te, których używa się w różańcu.



"W ostatniej godzinie nic dusza nie ma na swą obronę, prócz miłosierdzia Mojego; szczęśliwa dusza, która przez całe życie zanurzała się w zdroju miłosierdzia, bo nie dosięgnie jej sprawiedliwość. (Dz 1075).


W tym jesiennym miesiącu modlitwą obejmujemy dusze w czyśćcu cierpiące, aby doznały one Miłosierdzia Bożego.

●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● organizacja ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●●
Intencje na dziś znajdują się w komentarzu do wpisu, mogą być także podsyłane anonimowo wiadomością prywatną, tak samo jak zgłoszenia chętnych do wspólnej modlitwy.

Grafik:

→Stworzyliśmy małe FAQ w którym odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania.

→Nowa formuła codziennego wpisu, więcej tutaj


Intencje zbieramy zawsze z jednodniowym wyprzedzeniem i ich lista na dziś jest w komentarzu do wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
M.....k - † Piątek, 16.11.2018 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa
Jeśli masz kłopot, potr...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mr-Slimak: proszę o zdrowie oraz błogosławieństwo dla mnie i rodziny, o siłę w rozwiązywaniu problemów, pomyślność, spokój, powodzenie na studiach i naprawienie pewnej relacji. O łaskę wiary dla bliskiej osoby. Dziękuję za dotychczasowe łaski. :)
  • Odpowiedz
@Mr-Slimak Za moją przyjaciółkę i jej córeczkę, oby powodziło im się w życiu, a mała wyrosła na dobrego człowieka. Za ulżenie w bólu i powrót do zdrowia. O znalezienie odpowiedniej ścieżki w życiu i wytrwałość w postanowieniach.
  • Odpowiedz
Chciałbym prosić o modlitwę w intencji mojego zmarłego 8 miesięcznego kota Maksia, który został wczoraj potrącony przez samochód gdy wyskoczył z ogródka na jezdnię :( Bóg zapłać
  • Odpowiedz