Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki! Czy ktoś posiada konto na komunikatorze WeChat?
Znajomy który jest w Chinach chciałby skontaktować się ze swoją rodzina, jako, ze dzwonienie do Chin jest... drogie, korzystanie z Messengera czy Skypa utrudnione, pozostaje chiński WeChat. Problem polega na tym, ze gdy probuje połączyć się w telefonie jego mamy, która poprosiła mnie o pomoc, to okazuje się, że konto jest zablokowane i potrzeba uwierzytelnić go za pomocą innego użytkownika, który musi mieć konto co najmniej 6 miesięcy. Znajomy wyjeżdżając do Chin, kupił na miejscu nowy numer, wiec jego konto odpada, bo tel został w Polsce a na nim wg jego mamy nie było WeChata.
Czy ktoś coś?
#chiny
  • 4
@Brezen: A nie może mama zainstalować WeChata na tym telefonie, na którym go jeszcze nie ma zainstalowanego i założyć nowe konto? Albo zamiast odblokowywać to zablokowane konto, wylogować się i założyć nowe?
@Fazzy: @Robert542: właśnie dzisiaj komunikowaniem się z kolega i on mówił żeby założyć konto na nuner jego taty. Ja o tym wczoraj wspominałem matce, ale (nie pamietam dokładnie co powiedziała) coś tam, ze próbowali i tez nic... w końcu założyłem jej konto na swój numer, bo ja nie korzystam z tego a widziałem ze wyrazie czego nożna zmienić potem nr w ustawieniach. Sugerowałem tez, ze jeżeli oba numery (matki i