Wpis z mikrobloga

@mikeywwa:

no jakoś nie wszyscy gdyby to byla prawda to Boxdil albo inny jupiter by odpalił aferki itp a że kazdy wie, że to obrzydliwe klamstwo.


Po takich słowach to strach ciebie spotkać bo twoim upośledzeniem można się zarazić.
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: paliłem w życiu taki towar, że wam sie nawet nie sniło w gimnazjum, żeby wasz diler przyniósł takie gówno okrojone korą i kostką rosołową, i mam #!$%@? bo bycie zamulonym to nie dla mnie, a tak bardzo gardze PALACZAMI THC z gimby, przez takich debili jak ty, że cokolwiek powiedziec o jego kochanym gównie to gorzej niz jakby zgwalcic mu matke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: zamulanie/śmiechawa/rozkminy/schizy, spoko, rób sobie co tylko chcesz człowieku. Jesteś dorosły. Ale #!$%@? mnie to, że jak ktoś nie lubi zajarać, i powie to przy dupnych TEHACOWCACH to oni nie pomyślą sobie "pff, nie wiesz co tracisz. #!$%@?" tylko "JARANIE JEST DOBRE DEBILU *WCISKA LUFE W MORDE* PAL TO #!$%@? JARANIE JEST ZDROWE TEFAŁENOWCU #!$%@? MASZ ZAJARAĆ, JA JARAM I KAŻDY MUSI". Bez spiny mordeczko, wiesz o co chodzi ni?
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: wszystko jest narkotykiem jak ktoś już powiedział i nie, że kiedyś paliłem, tylko jestem ciekawy świata i oprócz w żyłe albo pod oko próbowałem wszystkiego, żeby spróbować.

I nie daj sobie wmówić, że to jest zdrowe, tylko tyle. I nie bądź tak spięty, bo to nie przystoi jarającemu ziomeczkowi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@cichy-wykopek: No wiesz, jak mam stresowy dzień to usmażę sobie. Nie lubię tabletek, raz na ruski rok wezmę tabletkę.

czasami zbyt łatwo się wku*wiam, muszę to przyznać. Oczywiście to nie jest tak, że muszę zapalić bo jak nie ma albo nie mogę to mówię trudno.

Nie dawno spotkałem starego sąsiada grubo po 40lat (żona,dzieci ) i też od czasu do czasu coś usmaży.
  • Odpowiedz