Wpis z mikrobloga

Miłość do imigrantów - brak

Miłość do lewaków - brak

Miłość do innowierców - brak

Miłość do gimboateistów - brak


@lakukaracza_: Ja tu widzę stek bzdur. Skąd wziąłeś te informacje, samy wymyśliłeś?
  • Odpowiedz
Czytałem wpisy katoli jak się cieszyli na głównej z topiących się ludzi w morzu śródziemnym.


@lakukaracza_: Błagam daj linka, muszę to zobaczyć.

czytam PW do mnie z życzeniami śmierci


@lakukaracza_: Nie piszą tego katole, tylko durnie. A propos, jak dzieciaki, wyzdrowiały już?
  • Odpowiedz
Błagam daj linka, muszę to zobaczyć.


@husspol: To se znajdź, gooogle nie mam na nazwisko. Albo poświecę te 3 min i coś zrobię. Gdybym tak dzień posiedział w tych katolskich komentarzach z frondy czy głównej wykopu chyba miejsca na hdd by mi brakło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz napiszesz, że to jednostkowe... nie jest jednostkowe, takich komentarzy są tysiące - sprawdź i przeproś za braci w
lakukaracza_ - > Błagam daj linka, muszę to zobaczyć.

@husspol: To se znajdź, gooo...

źródło: comment_QkmFGxdfsTbcclvS5kWD5tFLLLc1TnIS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Bo to prawda powszechna, że na katolickich portalach jak Fronda nie ma żadnych katolików.


@lakukaracza_: Ale nie przeszkadza Ci to przytaczać komentarzy z Frondzie sugerując, że pisali je katolicy?

Nie rób z siebie wiesz kogo i błagam nie brnij bo żenada
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Tak wiem, nie czytam ironii. Było o tym wczoraj.

Fronda to ciekawy portal, ale z wielu względów go nie odwiedzam. Może właśnie z tych samych względów tak go przytaczacie.

Od siebie polecam ekai.pl.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_ no to pomóż ty imigrantom, weź ich do siebie, zapewnij im lokum i jedzenie a nie psioczysz na katoli (sam ich nie lubię ). Ja prld nie narzucaj całemu narodowi swój humanitaryzm. ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz