Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś się zastanawiał, czy aparat w OnePlus 6t nie będzie odstawał od flagowców Apple czy Samsunga, to powiem tak tragedii nie ma ;) Zdjęcia robione trybem Night Sight na Porcie GCama(To wciąż beta, zauważyłem dość spore zużycie baterii używając tego trybu, dodatkowo po wielu fotkach zrobionych, smartfon zaczyna się nagrzewać) https://photos.google.com/share/AF1QipNvtpwzrRWqntuFzD_VYpeNsMoj7WmfkVvvFvpwhG2ceH9AXAHXkf2Ejo-ZNSglCQ?key=RkFTdUFYbUdJUXExbm1fR3RGUFhYZGZ5SjJlblRn
#oneplus #telefony
  • 4
  • Odpowiedz
@simon17: każdy flagowiec robi zajebiste zdjęcie, nie wiem skąd ta dyskusja... W nocy to raczej mało kto robi zdjęcia, od tego są lustrzanki. A jak już to używa się flasha na imprezie lub statyw jeżeli plener. Ludzie robią takie problemy, że przy słabym świetle jest tragedia, ale ile takich zdjęć robicie...
BTW zdjęcia kozak.
  • Odpowiedz
@simon17: Jakoś obrabiałeś te fotki czy prosto z telefonu? Z ręki robione czy postawiony telefon na jakimś statywie?

Czas chyba pożegnać mojego 1+1, jego czasy świetności trwały długo ale chyba już mu za daleko uciekli młodsi bracia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@inXe Zdjęcia z łapy i prosto z telefonu. Jedyny feature, to to, że zdjęcia były robione aplikacją Gcam sportowaną z Pixela 3(wystarczy zainstalować apk). Ta aplikacja ma dużo lepszy tryb nocny od defaultowej OnePlusa.
  • Odpowiedz