Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki jestem #!$%@?
Byłem z dziewczyną troche mniej niz rok, kiedy zacząłem ją zdradzać. Kochałem ją za mocno, zeby ja zostawic, ale w tym samym czasie czulem sie zakochany rowniez w tej drugiej. Dziewczyna sie dowiedziala i kopneła mnie w dupe. Wtedy myslalem, ze to dobrze, ze sie rozstalismy. Chcialem sobie ulozyc zycie z ta nowa i mialem nadzieje, ze poprzednia bedzie szczesliwa beze mnie. Z obecna dziewczyna uklada mi sie dobrze. Jestesmy razem prawie rok. Niestety od pewnego czasu ciagle mysle o tej bylej. Spotkalem sie z nia kilka razy, nie mowiac o tym nic obecnej dziewczynie (ktorej obiecalem, ze z byla sie nigdy w zaden sposob nie skontaktuje). Byla przyznala, ze nadal mnie kocha. Ja juz sam nie wiem, ktora z nich kocham. A moze nie kocham zadnej... Obie sa #!$%@? dla mnie za dobre. Obie powinny kopnac mnie w dupe i nigdy wiecej sie do mnie nie odezwac... Nienawidze sie za to co im obu robie, ale nie potrafie przestac.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kptant
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 20
Samba: Nie wiem jak to napisać, ale to #!$%@? co robisz, ale przynajmniej robisz to nie dlatego, że #!$%@? Cię swędzi, a ze względu na uczucia. Zostań z tą, z którą jesteś, bo wrócisz do byłej, a znów zatęsknisz za tą drugą i historia się powtórzy, aż nie będziesz miał żadnej.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
RzeczywistyOnkolog: @Niekumaty_ za jej intecje dalbym sobie wszystko, lacznie z penisem obciąć. Ona ma wszystko wypisane na twarzy. Na ostatnim spotkaniu chyba nawet na sekunde nie odwrocila ode mnie wzroku, a kiedy wspomnialem o obecnej dziewczynie to widzialem, ze miala lzy w oczach. Co by sie nie zdarzylo w przyszlosci, ja sobie nigdy nie wybacze tego, jak bardzo ja zranilem :(

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@AnonimoweMirkoWyznania: jedni płaczą, że nikogo nie maja, a ten między dwoma laska nie umie zdecydować

dziewczyna B wiedziała, że jesteś z dziewczyną A jak zacząłeś się z nią spotykać?
dziewczyna A wie, że jesteś z dziewczyną B, kiedy się z tobą spotyka i mówi, że wciąż kocha?
ile wy macie lat?

ja sobie nigdy nie wybacze tego, jak bardzo ja zranilem :(


@AnonimoweMirkoWyznania: może na przyszłość myśl najpierw dużą głową,
WolnaHostessa: @Gaya_Deguchi obie wiedzialy. A byla moja przyjaciolka nim zostala dziewczyna. Z B poznalismy sie i od pierwszej sekundy zakochalismy sie po uszy. Mial byc slub, dzieci i psy. Jak pojawil sie pierwszy kryzys to zaczalem spedzac wiecej czasu z A, a coraz mniej z B. B sie o to denerwowala, wiec kryzys sie poglebial. A mnie pocieszala i w przeciwienstwie do B nie miala pretensji, ze spedzam czas z inna
WiedźmińskaKaryna: @Gaya_Deguchi pomylilem nomenklature dziewczyn A i B, napisalem odwrotnie...
Co do myslenia najpierw duza glowa i siedzenia na lodzie... Ani wtedy ani teraz nie chodzilo o seks. Moglbym zyc bez tego. Chodzi wylacznie o to, ze ja naprawde mam silne uczucia wzgledem obu dziewczyn i nie wiem co z tym zrobic. Z kija sobie moge zwalic, ale z glowy ich nie wyrzuce...

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@AnonimoweMirkoWyznania może ta historia trochę Ci pomoże?

Pewien facet miał trzy bliskie przyjaciółki, ale nie wiedział, z którą z nich powinien
się ożenić. Postanowił więc przeprowadzić test, żeby przekonać się,
która z nich jest najodpowiedniejszą kandydatką na żonę. Wyciągnął z
konta 15.000 euro i dał 5000 każdej z nich, mówiąc:
- Wydaj je według własnego uznania.

Pierwsza pobiegła na zakupy: ubrania, biżuteria, fryzjer, gabinet odnowy biologicznej itd. Wróciła do gościa i mówi: