Wpis z mikrobloga

Kocham moich sąsiadów.. Ostatnio zrobili sobie ognisko z.. no właśnie dobre pytanie.. Na pewno bym smród smoły i plastiku, zresztą widziałem że wrzucali coś, co wyglądało jak kawałki papy i jakieś śmieci z rozpadającego się budynku wokół którego sprzątali... Miałem ochotę wezwać policję lub straż pożarną, ale wiedzieliby na 100% że to 'moja zasługa' i oczywiście szybko by się odwdzięczyli...
Zresztą z daleka widać, kiedy oni rozpalają ogień - widać żółto-zielony, bardzo smrodzący dym, przez który okna nawet nie mogą być na mikroprzewiewie, tylko całkiem szczelnie zamknięte... Ale oczywiście z sołtysem jedno towarzystwo wzajemnej adoracji, więc 'władzom' na wsi nie ma sensu niczego zgłaszać, bo tylko z tej okazji mogą być problemy...

#patologiazewsi #smog #idiocisawsrodnas #wiejskiezycie #zalesie
  • 10
@wyznacznikmacierzy: o to akurat nie mam obawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@izkYT: niby tak, problem jest taki, że cała ulica to jedna wielka rodzina... poza mną. Więc od razu by wiedzieli skąd zgłoszenie, tym bardziej, że wiedzą jakie mam nastawienie do tego co robią. A to niestety typowo wiejska mentalność, więc gdyby dostali mandat to przyszliby do mnie żebym go zapłacił, skoro to 'przeze mnie'... A
@izkYT: opowiem ci historie o rodzinie weglarzy Ojciec miał 70 składów weglowych Żyli jak królowie córka chodziła w brylantach I pewnego dnia nastapił krach wegiel był brany ze ślaska z opóznionym terminem płatnosci Trzeba było rozliczyć sie ze wspólnikami W ciagu roku stracili wszystko Księżniczka mieszka teraz w mieszkaniu socjalnym z 3 dzieci Jestes pewien że wiesz co cie w życiu spotka