Wpis z mikrobloga

Nabyłem zestaw od Xiaomi: oczyszczacz + nawilżacz powietrza. Mam jednak problem z ich konfiguracją...
Oczyszczacz wersja europejska, normalnie znajduje w appce, nawilżacz import (nie sprzedawany w europie) więc nie mogę dodać do aplikacji "Mi Home". Jak zmieniam region, dodaję i przełączam na europę to nie wykrywa tego urządzenia.

Dodatkowo, w nawilżaczu ustawiam automat w sposób:
wilgotność 60%< {THEN} urządzenie OFF
wilgotność 50%> {THEN} urządzenie ON
i przełączam urządzenie na tryb "AUTO".
Czujnik osiągnął już ponad 70% bo zrobilem mgiełkę z wody a urządzenie się nie wyłącza...

Czy ktoś ma oba urządzenia i potrafi pomóc z konfiguracją lub chociażby nawilżacz i pomoże z automatyzacją?

Xiaomi Smartmi Pure Air Humidifier 2
Xiaomi Air Purifier 2S


#xiaomi #pytaniedoeksperta #chinskiecuda #pomocy #kiciochpyta #oczyszczaczpowietrza #nawilzaczpowietrza
cebula12klocuch13 - Nabyłem zestaw od Xiaomi: oczyszczacz + nawilżacz powietrza. Mam ...

źródło: comment_mjsA2Z3GsHwynaUMYddrUtF2EqJRbJ4J.jpg

Pobierz
  • 8
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cebula12klocuch13: chińskie tylko na mainland China regionie będą działać.
A co do 2 problemu to nie pomyliłeś się? Dałeś aby był ON powyżej 60% więc chyba logiczne że przy 70 się nie wyłącza XD Czy literówka? :)
@cebula12klocuch13: W kwestii automatyzacji mam dokładnie to samo, już nawet przekornie pozmieniałem na odwrót warunki, wszystkie kombinacje, bez efektu - cały czas nawilża.
Mam tylko nawilżacz więc prostszy przypadek, czy ma komuś udało się to skonfigurować zgodnie z oczekiwaniami?