Wpis z mikrobloga

Zaczynam zabawę z efektami basowymi, właśnie zamówiłem pierwszą kostkę - MXR M80. Wiem, że na necie jest pełno przykładów różnych zestawień efektów, ale chciałbym zapytać Was, czy macie jakieś swoje ulubione, sprawdzone kostki warte rozważenia w przyszłości? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gitarabasowa
  • 8
  • Odpowiedz
@mpower: Digitech Bass Synth Wah - jeden z najbardziej z chodzących efektów na rynku wtórnym. :D A ja osobiście tak chciałbym całego pedalboarda zrobić z efektów MXR. Octaver jest przecudowny <3 Tak samo jak envelope i phaser. Takie w sumie niewymyślne a konkretne brzmienia, które może i są osłuchane ale mega ciepłe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MrFruu: masz więc podobne odczucia do mnie ;) na reddicie widziałem dzisiaj właśnie taki zestaw. Szkoda tylko, że ceny Mxr są mocno wysokie, nawet z drugiej ręki... ale może powoli się uda je skompletować. Na tego Digitecha zwróciłem uwagę, sporo osób z niego korzysta. Sam chyba jednak nie jestem w 100% przekonany, czy bym go wykorzystał. Za to wpadł mi w ucho dzisiaj Mooer Lofi Machine.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrFruu: udało się kupić Digitecha :D ktoś wystawił praktycznie nieużywany (po wyglądzie stwierdzając) egzemplarz za 100zł. Szybka akcja i już jest u mnie. Jeszcze nie wiem co z niego ukręcę, ale możliwości zaskoczyły mnie, nawet mimo oglądania masy filmików o nim ;)
  • Odpowiedz
@MrFruu: na razie mało czasu miałem by się nim pobawić, ale pozycja 7 też wpadła mi w ucho. Obecnie mam ustawiony chyba na 4, za 2 godziny koncert, będzie pierwsze wyjście z piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz