Wpis z mikrobloga

@Haraj pis nie zalicza sie ani do tego ani do tego, przeciez oni wybieraja co chca z kazdej ze stron.
Sa ambiwertykiem wsrod ugrupowan politycznych.
  • Odpowiedz
@Glupiii:
To jest zwykły Nacjonalizm Konserwatywny
Wspieraja typowa rodzine Mąż, żona i dzieci
Eurosceptyzm
Niechęć do imigracji
To ze daja social nie oznacza ze sa lewakami tak jak to ze w chinach rynek jest czesciowo otwarty nie oznacza ze sa prawakami
  • Odpowiedz
Za publiczne nazywanie Pisu prawicą powinny być odbierane prawa wyborcze.


@Dyzio0700: nazwać można, ale popełnia się nieścisłość. PiS to prawica światopoglądowa, a lewica gospodarcza. Ściśle powinno się na nich mówić konserwatywni socjaliści.
A jako prawak nie lubię być wrzucany do worka z PiSem.
  • Odpowiedz
@Dyzio0700: Podpisuje się pod tym. Określanie jakiejś partii "prawicową" bo jest konserwatywna jest przynajmniej głupie. To czy partia jest prawicowa lub lewicowa określa szereg różnych czynników, szczególnie EKONOMICZNYCH, chyba tylko Polacy mają takie zboczenie podpinania wszystkiego na prawo ma coś wspólnego z kościołem. Ale wiadomo, wykopek wie lepiej - w końcu ma tyyyyyle plusów i nawet oddzielny tag na to więc logiczne że nie może się mylić ( ͡°
  • Odpowiedz
@Haraj: dobra myliłem się, nie masz ani jednej szarej komórki albo trollujesz, prawdopodobnie to drugie, bo nie wierzę, że można być tak ułomnym
  • Odpowiedz
@Haraj: dostałeś tak dobre argumenty mirków powyżej, że nie da się tego lepiej ująć, a ty mimo wszystko upierasz się przy swoim, więc nie pozostaje nic innego jak traktowanie cię jak amebę
  • Odpowiedz
@Dyzio0700: tylko idiota podręcznikowo traktuje dzisiejsze ugrupowania polityczne. Wszystko jest płynne, nie ma prawicy, ani lewicy. A nazywanie czegoś prawica/lewica ma wymiar jedynie symboliczny.
  • Odpowiedz
@karski:
Nie dostałem żadnych argumentów dostałem takie rzeczy jak

PiS to pobożna lewica. Poglądy ekonomiczno gospodarcze obecnie rządzącej partii to socjalizm, a temu baaaardzo daleko do ideałów prawicy.

Co jet zwykłym
  • Odpowiedz
  • 0
@Haraj Szanujący się prawicowiec gardzi każdym rozdawnictwem pieniędzy dla obywateli, gardzi ingerencją państwa w gospodarkę i każdym kto próbuje ograniczać wolność obywatelską, czyli wszystko co robi PiS tylko odwrót. Tylko po co ci to wyjaśniać, skoro nie interesujesz się polityką i trzeba ci tłumaczyć takie banały
  • Odpowiedz
@karski:
Szanujacy sie prawicowiec to taki ktory zgadza sie z twoimi pogladami jak rozumiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I gwarantuje ci ze polityka interesuje sie duzo bardziej niz wiekszosc wykopu
  • Odpowiedz
@Dyzio0700: najśmieszniejsze jest to, że PiS określa siebie prawicą, bo uważają to za coś dobrego, a opozycja nazywa ich prawicą, bo uważają to za coś wzbudzającego negatywne odczucia xD.

Śmieszne jest też to, że mamy 2018, a w Polsce próbujemy odnaleźć prawicę i lewicę, mimo że te określenia od lat nie potrafią zdefiniować współczesnej polityki. Trzeba mieć coś nie halo, aby tracić czas na tak jałowe
  • Odpowiedz