Wpis z mikrobloga

@Matiszka: jacy oni są zjebiści , domyślam się , że wiekszość tych liżacych te kucowate kudły to są multikonta banujacego za wszystko kucowatego moderatora i jego jego pana ,który nie znosi krytyki , ps krytukuje cie zerze bo wiem , że sledzisz tutaj naszą aktywność ,oddaj ludziom gry co ci wysłali bo to ,że banujesz ich drugie konta pod filami jak się tego domagają , żebyś oddał kase albo odesłał gry
  • Odpowiedz
,oddaj ludziom gry co ci wysłali bo to ,że banujesz ich drugie konta pod filami jak się tego domagają , żebyś oddał kase albo odesłał gry , pokazuje jakim jesteś kawałkiem gówna


@SanczoPansa89: napisz o swoim problemie na Polskiej scenie retro. Podobno jest tam wolność słowa więc policzymy ile czasu ta wolność słowa trwa - nie żartuje będzie śmiesznie.( )
Swoją drogą ciekaw jestem czy mgr
  • Odpowiedz
@tylkoczytam: z tego co zauważyłem to wszedzie gdzie chociaż troche skrytykujesz kuca masz bana , na polskiej scenie retro twoj post nie lizacy dupy kucowi był by max 30 sek , a opisałem problem bo widziałem komentarze ludzi którzy domagali się zwrotów i te komentarze były kasowane.
  • Odpowiedz