Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3142042: taki mężczyzna jest postrzegany przez kobiety jako atrakcyjny i niezwykle pewny siebie. I może się kobieta takim ruchaczem chwalić przed swoimi durnymi psiapsiami, żeby im rzicie pękły.
@3142042 ehh kojarzysz w medycynie gości wciskających chorym na raka lewoskretna witaminę c? Podobnie jest z tymi łosiami od podrywu. Możesz próbować z ksiazkami o psychologii ale to co znajdujesz na takich blogach to 100%raka kierowanego do desperatow. Serio każdy taki blog wglada jak klepany przez kalke. Rady rodem z taniego NLP połaczone z fantazjami autora szukającego atencji wśrod stulei. Najczęściej 30kilku letni łysy #!$%@? w kolorowej i niedopasowanej koszuli oraz tanich
@thewickerman88: ale to dziala.
A typ pisze troche inaczej. Wszyscy PUA ktorych czytalem, pisali tylko o tym ze mozna ruchac, ale nie ze masz rownolegle kilka kobiet i w dodatku o tym nie mowisz. Byla tam pewna uczciwosc: jak ruchasz, to ruchasz, jak jestes w zwiazku, to masz byc wierny. Ten typ z linku olewa te wszystkie zasady. Moze jest socjopata, ale takiego trzeba leczyc albo zamknac, zeby nie wyruchal nam
no nie wiem. wysoka pewnosc siebie dziala, testowalem. Ale mam opory i boje sie. BOje sie ze jakas kobieta #!$%@? mi reputacje i nie bede mogl pracowac, a potrzebuje pieniedzy.