Wpis z mikrobloga

Kilka pytań - potrzebuję Lewego skrzydłowego z Ligi Angielskiej, budżet ~120k (PS4).
Rozważam Sane / Sane LM / Anderson SIF
Co polecacie? I kiedy lepiej kupować, teraz czy jeszcze czekać i spadnie jakoś znacznie cena?
#fut
  • 21
@Ravalent: Bardziej chodzi mi spadnie w przeciągu kilku dni - tyle mogę się wstrzymać :)

Dzięki.
Sane czy Sane z LM? Zwykły Sane chodzi po ok. 78k dzisiaj, Sane z LM za za 118-125k. Różnica pomiędzy nimi jest warta 40k?
@dp24: mam Andersona OTW i od SIFa gra się super. Szybkość + drybling daje efekty i robi z rywalami co chce. Jedyny minus to słaba wytrzymałość. Starcza tak do 60 minuty. Ja go wpuszcza na ŚPO na początku drugiej połowy
@dp24: Myślę że podrożeje spokojnie. Zresztą, wczoraj kupowałem go po 117k, a dziś lata już po 130k. Jeśli chodzi o alternatywy, to masz Hazarda, Sane, Mane, Sona i Martiala. Sane i Mane są imho przeciętni, Sona i Martiala nie testowałem.
@Kroos123: Dzięki. Chyba dzisiaj zakupię i się przekonam :)

To panowie jeszcze jedno pytanie:

@Kroos123 @Ravalent @denat09 Szukam też Środkowego pomocnika z Angielskiej do trójki, na ŚPO mam Eriksena z Ligi Mistrzó, a na ŚP Matica i Kovacica, jednego z nich chcę wymienić na coś lepszego (raczej Kovacic out).
Budżet do ~100k. Fabinho najlepszy wybór?
@dp24: tu nie chce doradzac, moge tylko powiedziec, ze Eriksen pomimo, ze wchodzi u mnie z lawki, to jeden z najlepszych spo w tej grze. Probowalem de bruyne i wrocilem do eriksena

Takze tego napewno bym nie ruszal
@dp24: Eriksen jest typowym ŚPO, więc wypadałoby go obstawić graczami mającymi pojęcie o obronie. Dlatego jako takiego typowego pomocnika od bronienia dałbym Fabinho + jednego b2b który będzie biegał po całym boisku - Fred
@Kroos123: ederson tak sobie mi bronił. Lloris za to wymiata nieziemsko. Alisson gówno. Z bramkarzy których testowałem if Szczęsny i handanovic mega. Nie wiem czemu ale przeciwko perinowi z juve ciężko mi się gra
@St4ch: moje TOP 3 bramkarzy w tym roku to Courtois, IF Szczęsny i Ederson. Courtois zdecydowanie najlepszy, tylko trzeba mieć sporo monet żeby złożyć dobrą obronę wokół niego