Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@Bdzigost wisiorek albo brelok w zależności co będzie chcieć chętna osoba ( ͡º ͜ʖ͡º)

Właśnie powoli robię kolekcje 40-50 różnych mechanizmów w formie zawieszki/breloka/kolczyków.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@lis6502 ale tak jak mówię, problem jest w tym, że w realnym świecie rzadko zobaczysz jak świeci.

Jedyny realny moment to zwykły w miarę słoneczny dzień, wracasz z pracy wyciagasz klucze przed wejściem do domu, otwierasz zamek i wchodzisz do ciemniejszego pokoju - wtedy będzie ładnie świecić. Ale w nocy po ciemku już nic nie będzie widać a szkoda.

Tryt idzie, z nim się będę bawić bo to naprawdę może wyglądać
  • Odpowiedz
  • 0
@bkwas jak długo świeci tryt i czy mocniej od tego co przedtem używałeś? Już teraz to wygląda obłędnie, jak będzie się świeciło cały czas to w ogóle
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@AZiX Tryt świeci nieustannie 10-15 lat w zależności ile siedział w magazynie. Czy mocniej? Nie wiem, nigdy prawdziwego trytu nie miałem w ręce, ale z tego co czytałem i widziałem mniej więcej porownywalnie.

Tylko jest cholernie drogi :(
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@AZiX Wolisz nie wiedzieć xD

Teraz planuje breloki/wisiory z mechanizmów robić w cenach 15-40 zł w zależności od mechanizmu i np. Tego czy jest ruchomy/świecący.

A z trytem? Minimum 100zł. Choć prawdopodobnie wolałbym przysiąść, zrobić naprawdę niepowtarzalną rzecz i sprzedać jeszcze drożej
  • Odpowiedz