Wpis z mikrobloga

Ziomki z #wot. Jaka jest teraz najbardziej legitna stronka do sprawdzania wn8(używa się jeszcze tego?), bo wygląda to tak że nie gram już kilka lat, jakiś czas temu zwolniłem trochę miejsca na dysku wywalając wota, ale w sumie prawie 27k bitew rozegrałem to sobie czasem sprawdzę czy jeszcze konto istnieje przez jakieś stronki, ale tak patrzyłem na wot-ts(które kiedyś było najlepsze) i zobaczyłem skok wn8 na martwym koncie o ponad 80(wiadomo zmieniają się wartości na różnych czołgach) to w sumie to chciałem sobie porównać jak to wygląda na różnych stronkach ze statsami:).

Setki godzin spędziłem w tej grze to ciężko się tak całkowicie odciąć:)
  • 9
  • Odpowiedz
@Scyzorro83: Na każdej stronie są inne wartości, chociaż większość kieruje się wotlife, bo tam WN8 wyświetlany w grze przez xvm zgadza się z tym, który jest na stronie.
Na wotts jest zawyżone, w dodatku ktoś chyba olał dodawanie wartości dla nowych czołgów, więc grając bitwy czołgami typu obj430U, obj 277 będzie Ci się wyświetlać Wn na poziomie 0, a w statystychazch z dnia/tygodnia np 150k wn8 (gdzieś tam wkleiłem post jak
  • Odpowiedz
@KimDzongJaroslaw: @el_gordo: @Zgubilem_Login: Thx tak jak pisałem sobie konto od czasu do czasu lookne z zewnątrz i ten skok wn mnie zainteresował, ale w sumie widzę że inne stronki to samo pokazują więc musiały być jakaś zmiana przelicznika wartości dla poszczególnych czołgów którymi grałem w moich czasach(dziwnie to brzmi:))

Dzięki za linki,
Emerytowany Czołgista:)
  • Odpowiedz