Wpis z mikrobloga

Prawaki ostatnio na wykopie:

Oskarżanie TVN o prowokacje z hitlerowskimi urodzinami bez żadnych dowodów tylko na podstawie słów jakiegoś nazistowskiego kmiota

Wplątywanie wątku uchodźców do marszu niepodległości i niszczenia miasta itp twierdząc że lewicowa część Europy zgodziła się polityka na to by niszczyć miasta i palić auta. Sami się porównują do radykalnych uchodźców XD top kek

Udają że nie widzą nazistowskich zapędow marszu narodowcòw powołując się na rodziny z dziećmi. Wychodzi na to ze rodziny z dziećmi chcą palić auta, #!$%@? tvn, niszczyć kostkę i chcą by Europa była martwa albo biała xD

#bekazprawakow #neuropa #patologiazewsi #marszniepodleglosci #polityka
Pobierz J.....D - Prawaki ostatnio na wykopie:

Oskarżanie TVN o prowokacje z hitlerowskimi u...
źródło: comment_6P9SXsOAAslFIubwFIuVdlQkSxPm2jdi.jpg
  • 37
@JAI2L9LAD: nie martw się, nie jestem lewakiem, nie latam z tęczowym avatarem (nie jestem też prawakiem). Normalni ludzie mają #!$%@? na ten marsz, oni w niedzielę będą jeść schabowego, spać po obiedzie i może popatrzą w TV na jakąś defiladę. Ewentualnie pójdą na złożenie kwiatów pod pomnikiem, które są w każdym mieście.

Warszawa to tylko niecałe 2mln mieszkańców, którzy pewnie też uciekają w popłochu na "prowincję" dla normalności :)
Wychodzi na to ze rodziny z dziećmi chcą palić auta, #!$%@? tvn, niszczyć kostkę


@JAI2L9LAD: skąd wiesz, kim są i jakie poglądy mają ludzie demolujący miasto?

chcą by Europa była martwa albo biała xD


co jest złego w tym, że ludzie chcą być gospodarzami w swoim własnym domu? Zresztą, trochę źle zinterpretowałeś to zdanie, bo ze zdaniem „chcę, żeby Europa była martwa albo biała” nawet etnomasochiści by się zgodzili (tzn. zgodziliby
@brasselOverload no faktycznie na marsz narodowcòw jadą hipisi by rzucać kostką w policję X #!$%@? D

Na serio nic nie widzisz w tym rasistowskim haśle nic złego? Kim są Ci ludzie by móc decydować za życie innych. Już widzę jak półglowek z w kominiarkach interpretuje słowa Europa biała albo martwa inaczej niż jest faktycznie xD
@husspol

Przecież wystarczy obejrzeć ten materiał, żeby to zrozumieć XD

No tak, tefalen powolal do zycia organizacje tych kmiotow, zorganizowal festiwal muzyczny z ich nacjololskimi kapelami a na koniec wkrecil sie na to wszystko za 20 tysi przekazane w reklamowce pod przedszkolem aby to nagrac xD Pytanie formalne - jakim trzeba byc nacjo-debilem aby w cos takiego uwierzyc? XD
Wychodzi na to ze rodziny z dziećmi chcą palić auta, #!$%@? tvn, niszczyć kostkę i chcą by Europa była martwa albo biała xD


@JAI2L9LAD: co do palenia aut to nie wiem
co do kultury białego człowieka to jestem mocno przekonany że znakomita większość właśnie tego chce
no faktycznie na marsz narodowcòw jadą hipisi by rzucać kostką w policję X #!$%@? D


@JAI2L9LAD:
możesz mieć poglądy A i o tym nie mówić. Korzystając z tej sztuczki, możesz być w towarzystwie ludzi z MN, nie mając wspólnych z nimi poglądów. Oni tego nawet nie sprawdzają.

Na serio nic nie widzisz w tym rasistowskim haśle nic złego?


@JAI2L9LAD: aha, czyli mówienie, że „chcę mieć decyzję na to,
@JAI2L9LAD: co w tym roku splonie? jaka dzielnica? zbyt malo fantazji w tym wpisie. Moze budka pod ambasada FR? masz moze informacje czy w tym roku beda ludzie w kominiarkach wychodzacych zza kordonu policji a nastepnie rzucajacy w nich kostka?
@WaveCreator:

chcą by Europa była martwa albo biała

vs.

Europa będzie albo biała albo bezludna

Widzisz różnicę? Czepiam się może i szczegółów. Ale tutaj na tyle istotnych, że zmienia to znaczenie zdania. Raczej nie podejrzewałbym nacjonalistów o to, aby chcieli martwej Europy.