Wpis z mikrobloga

@mirek_januszy: to tylko pozory, asensio i telles (tańsza wersja Sandro) graja wg mnie bardzo dobrze, tanie a dobre :P a tego hiszpana to dopiero przetestuje, bo wypadł z nagród, normalnie gram tam kondogbią.
@FalconOKO: testowałam wielu lewoskrzydłowych i on sprawuje się najlepiej, promes mu do pięt nie dorasta, takie są moje odczucia, ładnie się wystawia, potrafi się przepchać, piłkę odebrać i dobrze wykończyć.
@ojacie169: wchodzi z
  • Odpowiedz
@Roxi5017: a widzisz, dzięki za info, Promes tez dla mnie placek, wole grać silnymi a wolniejszymi piłkarzami, stad np wymieniłem Griezziego na Suareza i Bale obok, brakowało mi trzeciego, stestuje dzięki za info ;)
  • Odpowiedz
@FalconOKO: @Roxi5017: promes miazdzy asensio, na lewym napastniku, na spo czy sp sie dobrze gra hiszpanem. ale promes u mnie to nie dosc ze szybko to strzela z porabanych sytuacji, wiadomo kazdy go przeprycha ale poki nie ma bezposredniego kontaktu z obronca to nie ma szans z nim
  • Odpowiedz
@ozzi91: u mnie tracił piłki, nie potrafił dobrze wykończyć i niszczył 100% akcje, szybko go zmieniłam i asensio to dla mnie zdecydowanie lepszy wybór.
  • Odpowiedz