Wpis z mikrobloga

@Clefairy: równie dobrze można zrobić wersję normalnych zdjęć marszu, zakłada tęczowe/antifowe/gazwyborcze okulary i nagle wszystkie białoczerwone flagi w swastyki się zmieniają
  • Odpowiedz
@haxx: tylko, że na marszu równości nikt nie wyrywa lewackich drzewek i nikogo nie prowokuje kostka brukowa.

Co to za idiotyczne porównania gdzie próbujecie zrównać agresywnych bojówkarzy wszczynających zadymy do pozytywnych ludzi, którzy na czas parady się przebrali w śmieszne stroje?

Widziałeś kiedykolwiek taką scene na paradzie równości?
Clefairy - @haxx: tylko, że na marszu równości nikt nie wyrywa lewackich drzewek i ni...

źródło: comment_ANLqd927nOZ87QhrdHTz22FAk3j4SsrK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Slonx: zapomniałem, że w dyskursie politycznym nie można być moderate tylko albo z nami albo przeciwko nam. Zdaj sobie sprawę, że normalni ludzie są po prostu za wolnością zgromadzeń i nie są konformistami jak ty czy op.

@Clefairy od w ostatnich 2 marszach nie było zadym ani niszczenia miasta, więc twoje urojenia o faszystach #!$%@? miasto są bardzo chybione. Byłem również na marszu w latach wcześniejszych, gdzie antifiarze z
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Cooldawg:

Zdaj sobie sprawę, że normalni ludzie są po prostu za wolnością zgromadzeń i nie są konformistami jak ty czy op.


Konfirmizm nie ma tu nic do
  • Odpowiedz
@Slonx: twój obrazek wyśmiewa jedynie postujacego. Wiele osób na wykopie wycieralo sobie gęby konstytucja a teraz na czasie jest przecież beka bo oczywiście wszystko zgodnie z prawem bo zakazujemy ich zgromadzen a nie naszychxD

#!$%@? albo sie jest liberalem albo hipokryta i w sumie dobrze ze wyszło szydlo z worka, pooznaczaliscie się sami.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@Cooldawg:

Wiele osób na wykopie wycieralo sobie gęby konstytucja a teraz na czasie jest przecież beka bo oczywiście wszystko zgodnie z prawem bo zakazujemy ich zgromadzen a nie naszychxD


W konstytucji jest jasno napisane, że wolność zgromadzeń może ograniczać ustawa. Ustawa jest i to określa precyzyjnie.
W konstytucji jest też zapisane, jakich treści propagować
  • Odpowiedz
To nagle prawaki zaczęły sobie wycierać gębę konstytucją, wcześniej mając ja w poważaniu.

@Slonx: Eee.... Najbardziej w poważaniu konstytucję to ma lewicowa partia PiS, więc się od prawaków odstosunkuj zbereźniku.
  • Odpowiedz
@Slonx: ale wiesz, że właśnie tworzysz kolejnego chochoła, którego twoi prawaccy koledzy lubią równie mocno jak ty, a który niewiele ma z prawdą wspólnego?
Ja jestem właśnie tym agresywnym centrystą, który was wszystkich ortidoków tak #!$%@?. Tu nie chidzi o ideologie, ja zdaję sobie sprawę z różnic ideologicznych między wami, ale ja doskonale widzę, że oręż jakiego używacie w tych waszych przepychankach, jest dokładnie taki sam, przykry i infantylny.
  • Odpowiedz
@Slonx:

W konstytucji jest jasno napisane, że wolność zgromadzeń może ograniczać ustawa. Ustawa jest i to określa precyzyjnie. W konstytucji jest też zapisane, jakich treści propagować nie wolno.


czyli wszystko ok MN jest zły a MR dobry, można się rozejsc.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fafnucek: Nie wiem, co Ty #!$%@?. Gość wyszedł z tezą, że jedno jest równie złe, co drugie. Wyśmiałem to, bo to nieprawda. Tyle, dorabianie sobie więcej tresci niż wynika z mojego komentarza to klasyczny przykład sofizmatu rozszerzenia, którego nieprawidłowo wmawiasz innym.
  • Odpowiedz