Wpis z mikrobloga

Początkowo chciałem zrobić tylko kilka paczek z grupy "Prime Icons Set 2", ale jakoś tak wyszło, że zrobiłem do końca grupę i niewymienną IKONĘ PRIME... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W grupie jest 7 zadań budowania składu z czego dwa są naprawdę drogie - Skład 86 i oddanie Ikony

FUTBIN pokazuje, że 5 tańszych zadań to koszt ok. 220k ja spędziłem nad ich zrobieniem dobrą godzinkę i snajpiłem karty do zrobienia tych zadań aby było taniej.
Efekt... po otworzeniu paczek i sprzedaniu zawartości (nic drogiego nie wypadło) 5 zadań wyniosło 70k zamiast 220.

Snajpienie Ikony też trochę zajęło, ale udało się kupić za 600k zamiast 650k za ile chodzą najtańsze ikony na mojej platformie.
Skład 86 z dwoma in-formami to jakieś 150k przy odrobinie czasu na wyszukiwanie zawodników.

Z dwóch paczek za 100k za powyższe zadania wypadło DUO z Bayernu: Alaba i Neuer i wiele kart po 1-3k.

Zrobienie całego SBC o Ikonę wyniosło około 700k coins na czysto a taka sama karta na rynku kosztuje w tej chwili 1,200.000 coins.

Szczęścia w paczkach nie było aż tak wiele a można też poświęcić więcej czasu na snajpienie ikon przez co całość wyjdzie jeszcze taniej - albo nawet wyjdzie się na plus przy większym szczęściu w paczkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wniosek? Niewymienne ikony opłaca się robić o ile będą nam służyły do końca gry.
A Rio Ferdinand raczej jest taką ikoną na moje oko jedyną, którą warto robić w obecnej chwili.

#fifa19 #fut #fut19
źródło: comment_7rxUmXkeka9UDnDs3S0m5mHwijKXGCFn.jpg
  • 2