Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PiPiPingu: Nie twierdzicie, bo ja nic nie twierdzę, ja mam w to #!$%@?. Zwracam uwagę jedynie co miał na celu post Tygodnika Nie: Wyśmianie postawy narodowców atakując ich tym czego nienawidzą, przez to denerwując ich i wywołując kontrowersję, jak to tygodnik Nie i uszaty troll. Co jak widać po tobie działa. Ten post nie ma nic wspólnego z ich poglądami, ma być po prostu kontrowersyjny i być szpilą w narodowców -
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PiPiPingu: ale zdajesz sobie sprawę że głównym organizatorem marszu jest onr którego program jest czysto totalitarny, rasistowski, ksenofobiczny i homofobiczny? Nawet jeśli miałbyś rację, że geje i lesbijki na siłę próbują propagować swoje orientacje seksualne to ich poglądy nie ingerują w wolność osób trzecich.

Narodowcy głoszą program ograniczenia swobód obywatelskich pewnym grupom społecznym, co z natury rzeczy zmusza resztę obywateli do walki z nimi zgodnie z zasadą, że twoja wolność kończy
totalitarny, rasistowski, ksenofobiczny i homofobiczny


Kompletna bzdura. Jeśli tak jest faktycznie to pędź na policję bo to naruszenie polskiego prawa.

Narodowcy głoszą program ograniczenia swobód obywatelskich pewnym grupom społecznym


Źródło, albo GTFO. Uprzejmie proszę.

Stek bzdur podlany sosem puściutkich sloganów. Nic z tego co napisałeś nie ma poparcia w faktach.

@windows95:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Stek bzdur podlany sosem puściutkich sloganów. Nic z tego co napisałeś nie ma poparcia w faktach.


@PiPiPingu: byłem w onr 7 lat. 90% ludzi tam skotłowanych to debile, reszta to jakieś kuce z ideałami wyrwanymi z austro-węgier.
"Zakaz pedałowania", "Polska dla Polaków", używanie falangi jako symbolu xDDDD falangi, którą każdy pierwszy lepszy biegły w sądzie definiuje jako symbol neofaszystowski bo odwołuje sie do tradycji przedwojennego narodowego radykalizmu. Już swastykę w sądzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@PiPiPingu: fragment deklaracji ideowej tej śmiesznej organizacji. O Narodowym Odrodzeniu Polski nawet nie wspominam, bo to już bardziej przykład nadający się pod debatę specjalistów-psychiatrów:

Czynnikami decydującymi o miejscu w hierarchii nie będą majątek i urodzenie, lecz osiągnięty poziom moralny, zasługi na rzecz służby Ojczyźnie i poziom zdolności osobistych.


- W sensie że władza nacjonalistów skolektywizuje wszystkich po równo a do wyższych sfer publicznych dostaną się te jednostki które będą wierne organizacji.
@windows95:

Chciałbym móc napisać coś więcej na temat Twoich paranoidalnych nadinterpretacji więcej niż tylko wielkie:

XD

Skoro serio twierdzisz, że statut ONR narusza polskie prawo, leć do prokuratury. Ja bym tak zrobił. Niestety, nawet najwięksi krytycy tej opcji nie ośmieszają się taką narracją.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PiPiPingu: ale co ty z tą policją i prokuraturą? Juz wystarczy ze oenerowcy na kazdej pierwszej lepszej manifie dostają soczysty #!$%@? od policji xD i uwazam ze policja robi tym samym bardzo dobrą robote. Na codzień policja nie jest potrzebna by walczyć z tymi idiotami - oni sami z sobą walczą. Dostali się do sejmu z list kukiza i zaraz od razu sie pokłócili. Nie są na dłuższą metę grozni. Gdyby