Wpis z mikrobloga

jeżeli jeszcze nie słyszeliście to gorąco polecam Capterre do "dorabiania" online. Za wystawienie 10 opinii programów można dostać $100 - prawie 400 zł za godzinę roboty (trudno to komukolwiek przebić;). Wystarczy wejść, zalogować się przez LinkedIn-a i wystawić najpierw jedną opinię. Po jakimś czasie (u mnie ponad miesiąc - trochę długo) dostaje się mejla zachęcającego do wystawienia 10 płatnych opinii.

Jeżeli nie mieszkasz w USA to nagrodę możesz odebrać albo w postaci prepaid Visa. Z tej karty możesz płacić za zakupy online albo przelać na na swoje konto PayPal (to będzie Was to kosztowało chyba $5 prowizji). Jedyny warunek wstępny - musicie znać angielski na dość dobrym poziomie - recenzje są sprawdzane.

#beermoney #zarabianie #zarabianiewinternecie #recenzja #capterra

mój link polecający do capterry

https://www.capterra.com/ - jeżeli ktoś nie chce skorzystać z mojego linka (ale bym się cieszył jakbyście jednak korzystali ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

jeżeli ktoś mi nie wierzy to tutaj jest wątek na reddicie o tej stronce i wiele potwierdzeń autentyczności.

ENJOY!
  • 3
@TydyTydy: wiem, wyglada jak jakas slaba reklama bitcoina albo innego dascoina...

Wejdz w link do Reddita i tam poczytaj sobie wiecej.

Moze To Cie przekona, moze nie - wysylam tez potwierdzenie takie jakie moge. najpierw mejl od Capterry z linkiem do karty Visa. Pozniej potwierdzenie z konta Visy z widoczna transakcja na paypala i pozniej widok z paypala. wiecej dac nie moge.

Jezeli nie jestes pewien - nie musisz kozystac z
Pobierz stilu - @TydyTydy: wiem, wyglada jak jakas slaba reklama bitcoina albo innego dascoin...
źródło: comment_A8rJnPbjFE7o4sYlA1Ho4KgZpRKw0kbd.jpg
Hej,

Używasz jeszcze Capterra?
Jak napiszesz recenzję Nozbe (fajny program zrobiony przez Polaków) to nagroda to $15
Link

Jak ostatnio pisałem recenzje to oni chyba przestali dokładnie to sprawdzać. Jak napisałem ładnie to wysłali mi link "napisz kolejną recenzję za $20", ale jak napisałem byle jak to i tak zawsze była publikowana i płacona.
Nie wiem czy sprawdzają Linkedin jeszcze. Nie jest wymagany, a ja wszystko pisałem z gmaila (choć dane zgodne