Wpis z mikrobloga

Uwaga na płatności Dotpay w sklepie Microsoft Store. W sobotę o 7 kupiona gra, potwierdzenie przelewu przez Dotpay po 2 minutach. Do tego momentu (poniedzialek, 17:00) nie ma jeszcze na koncie gry do zainstalowania! Support Microsoftu powiedział w sobotę, że mam czekać do 48 godzin. Ten sam support po upływie 60 godzin twierdzi, że mam czekać jeszcze 24 godziny zanim zaczną "eskalację". Support Dotpay twierdzi, że przelew został wykonany zgodnie z potwierdzeniem od razu po mojej wpłacie. Klasyczne "nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi". Microsoft zwala winę na Dotpay, Dotpay zwala winę na Microsoft.
W 2018 roku nie można liczyć na to, że jedna z największych firm na świecie nie radzi sobie ze sprzedażą produktów przez Internet. Produkt nie dociera natychmiastowo, ba, nie dociera po 48 godzinach co już jest jakimś żartem, ale według supportu powinno to się zdarzyć. Ogólnie wyjebka na klienta po całej linii. #xbox #dotpay #microsoft #xboxone
  • 21
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MasterChief112PL Serio? To jest jakiś żart. Nigdzie nie znalazłem informacji, że płacąc przez Dotpay będę czekał na produkt dłużej niż minutę, co jest normalne w każdym innym miejscu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ludendorf A to już inna sytuacja, że Microsoft Store nie akceptuje mojej karty, którą płaciłem przez 2 lata, a po wygaśnięciu, nie da się podpiąć nowej, o tym samym numerze. Człowiek chciał w weekend pograć, to zapłacił jak się dało...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ludendorf u Sony nie było problemu z moją kartą i płacę normalnie także od kilku lat. Microsoft nie chce rozwiązać sprawy jak ludzie, tj. udostępnić gry na tydzień zanim problematyczna płatność przejdzie i dorzucić jakiś miesiąc xbox live za problemy. Oni wiedzą, że klientów mogą mieć gdzieś.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Thiago83 Dzwoniłem do Dotpay i Microsoftu kilka razy. Odbijali piłeczkę perfekcyjnie i mówili, że będą "eskalować". Oczywiście potoczyło się standardową olewką tematu i gra zakupiona w sobotę rano trafiła na moje konto dopiero we wtorek.
  • Odpowiedz
Potwierdzam że problem dalej istnieje. Kupiłem dzisiaj grę na promocji w Microsoft Store i pan na support'cie powiedział mi że oczekiwanie na zatwierdzenie transakcji trwa do 5 dni roboczych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dzienny: hej, no udało się, dostałem maila po około 8h od zakupu, o 4 rano naszego czasu.
Może miałem farta że wszystko odbywało się na tygodniu a nie w weekend i nie było dodatkowo świąt etc.
Nie robiłem nic, żadnego pisania do supportu itp.
  • Odpowiedz
listopad 2022 - zakupilem pada i kasa poszła a na koncie microsoft nie ma nawet ze cokolwiek zostało zamówione. Sklep Microsoftu to jakaś farsa. Na infolini rowniez twierdzą ze to ma trwac pare godzin. Poczekam do jutra, dobrze ze zrobiłem screen z numerem zamowienia.
Dlatego nienawidze zamawiać w rzeczy w wielkich zagranicznych sklepach. Cos pojdzie nie tak to martw się sam, przekopuj się przez informacje o supporcie, wydzwaniaj.
Juz wolałbym zapłacic te
  • Odpowiedz