Wpis z mikrobloga

Siema, miał ktoś problem z zalogowaniem się do konta Ubisoft na Nintendo Switch lub innym? Kupiłem dziś Just Dance 2019 na NS I przy próbie zalogowania, pisze mi że nie odnaleziono konta. Nie jest to możliwe, bo dokładnie tymi samymi danymi jestem właśnie zalogowany w przeglądarce na Ubisoft Club https://www.ubisoft.com/pl-pl/game/ubisoft-club/ . Ktoś wie o co może chodzić?
#konsole #nintendo #nintendoswitch #ns #switch #ubisoft #gry #justdance
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@MangoZjem to co w takim razie muszę zrobić żeby się tam zalogować i kupić ten pakiet unlimited? Utworzenie nowego konta z pozycji gry i próba zalogowania się, również nie pomaga. Jak udało Ci się to ogarnąć?
  • Odpowiedz
  • 0
@MangoZjem hej, ogarnąłem. Nie wiem jak, chyba fartem. Po prostu za którymś razem zalogowałem się z mailem i weszło. Wiem jednak, że nie było to takie oczywiste, bo moi znajomi kupili również JD2019 i u nich nie działało. Nie wiem jak teraz, testowane było to jakieś parę dni od mojego wpisu.
  • Odpowiedz
  • 0
@MangoZjem support nic nie pomoże, wiem z własnego doświadczenia. Spróbuj założyć to konto poza grą i po prostu starać się na nie zalogować już w grze. Po kilkudziesięciu próbach u mnie poszło. Nie wiem też na jakiej platformie grasz i czy ma to znaczenie, u mnie to Nintendo Switch :).
  • Odpowiedz
@LouisCypher: konto zalozylam, zalogowalam sie na nie na konsoli i powiazalam ze swoim switchem. Co masz na mysli mowiac po kilkudziesieciu probach? bo wylogowac sie chyba nie da z tego konta. U mnie tez switch ;P
  • Odpowiedz
  • 0
@MangoZjem u mnie był problem taki, że po wpisaniu loginu i hasła do konta Ubisoft w grze, wywalało jakiś tam błąd. Więc po kilkudziesięciu próbach - mam na myśli to, że wpisywałem to raz za razem, aż do skutku
  • Odpowiedz
@LouisCypher: ahh to u mnie co innego. mam passa na 30 dni, widac ze jest ten pass w shopie i na profilu nintendowym ale gra mimo wszystko domaga sie aktywacji ultimate mimo, ze on jest. nawet dokupilam jeden dzien i mam teraz 31 dni ale nie moge z tego skorzystac xD
  • Odpowiedz
@LouisCypher: ktory ekran dokladnie Cie interesuje? opisowo to wyglada tak:
1. wybieram piosenke z zakladki unlimited lub opcje activate unlimite w menu glownym/profilu
2. pojawia sie fioletowy ekran z info, ze zeby miec unlimited musze je aktywowac
3. po kliknieciu ok, pojawia sie kolejny fioletowy ekran z informacja zeby wejsc do eshopu i tam kupic trial
4. tu juz roznie, albo klikalam ok, albo wchodzilam do eshopu zgodnie z poleceniem lub
  • Odpowiedz
  • 0
@MangoZjem ojoj, to u Ciebie kompletnie inna bajka. Próbowałaś może zarejestrować całkiem nowe konto na Ubisoft Club i je przypisać do gry/Nintendo? Wygląda to tak, jakby to konto nie było zsynchronizowane z konsolą
  • Odpowiedz