Wpis z mikrobloga

Hej mirki.

Jako, że czarny piątek zbliża się wielkimi krokami, rozpoczynam poszukiwania jakiegoś telewizora do PS4Pro (no i przy okazji jakiegoś netflixa sie obejrzy ale tutaj szału być nie musi).

Jako, że kompletnie się na tym nie znam, a polskie portale robiące porównania telewizorów jakoś nie są dla mnie wielce wiarygodne, zadaję pytanie potencjalnym ekspertom tutaj.

Jedynie wymagania konkretne jakie mam to ma mieć 55' + 4K + HDR. Dźwięk może byc #!$%@?, mam zewnętrzny zestaw głośników.
Cena myślę w okolicach 4k zł, ale bez sztywnych ramek.

Biorę od wszystkich drużyn po 500zł i słucham państwa!

#ps4 #ps4pro #telewizory #elektronika #kiciochpyta
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Madbest: 55XF9005 i ma wsparcie Dolby Vision i bardzo dobrą jasność w HDR jak na ten budżet. Analogowe wyjście audio ssało pałkę w jego poprzedniku XE9005, ale to zawsze możesz poprawić kupując zewnętrzny DAC albo jakiś amplituner.

Jak masz więcej pytań dotyczących tv od Sony to wal, mogę co nieco rozjaśnić bazując na moich codziennych doświadczeniach z XE9005.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Jak ktoś próbuje być śmieszny na siłę to nie jest śmieszny :)

@Jebiasz: Dzięki za podpowiedź, przyjrzę się bliżej temu modelowi, mam amplituner więc nie będzie z tym problemu :) Jak będę miał jakieś pytania to się odezwę.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Jak ktoś odpowiada osobie która jest nieporadna życiowa to znaczy, że nie szkoda jej swojego życia. A swoją drogą proszę mi znajdź pod tymi tagami odpowiedź na moje pytanie. Jeśli jest takowa w odstępie miesiąca wstecz to mea culpa.
  • Odpowiedz
A swoją drogą proszę mi znajdź pod tymi tagami odpowiedź na moje pytanie


@Madbest: ale ty zadnego pytania nie zadałeś, sam na sile probujesz byc smieszny powielajac po raz kolejny "biore po 5 stów od kazdej druzyny i slucham panstwa", idz do sklepu to predzej cos wybierzesz, moze sprzedawcy tv wiedzą jak ci dogodzic
  • Odpowiedz
@myszka_szara: Pytanie brzmialoby: czy ktoś jest w stanie pomóc mi z wyborem biorąc pod uwagę przedstawione wymagania? Jak można się domyśleć. Ale lepiej się przyczepić :) Wykop zaczyna robić się jak elektroda. A sprzedawcy w sklepie nie mają za zadanie Ci poradzić tylko maja za zadanie sprzedać coś co się nie sprzedaje lub sprzedać model którego są przedstawicielem. Więc nie są osobami którym wierzę że mogą mi pomóc. Jedna osoba po
  • Odpowiedz
@Madbest: #!$%@? czlowieku, nie postawiles ZADNEGO ZNAKU ZAPYTANIA w poprzednich wpisach, dopiero teraz i jeszcze nie skumales o co chodzi? pytanie kończy sie znakiem zapytania, wtedy STAJE SIE PYTANIEM, cala reszta niewazna jest, czy to ty sie z kims klocisz czy ktos tobie jedzie, chodzi tylko i wylacznie i ten #!$%@? znak zapytania :) wskaz mi gdzie on jest, oprocz tego wpisu nad moim teraz
  • Odpowiedz
@myszka_szara: Napisałem słowa zadaje pytanie. Dodatkowo wypisałem swoje wymagania. Opisałem sytuację. Jeśli do tego czy coś jest pytaniem potrzebujesz znak zapytania to uzupełniłem jeszcze swoją wypowiedź. Z czym masz dalej problem?
  • Odpowiedz
@Madbest: z toba, bo nie umiesz wstawic znaku interpunkcyjnego i sie potem #!$%@? do wszystkich, oczywiscie zamiast zrozumienia swojego bledu i pokory troche, to jątrzysz dalej temat, zeby czasem nie okazalo sie ze ludzie ktorzy zwracają ci uwage mają po prostu rację
  • Odpowiedz
@myszka_szara: ale ja nie jatrze, przecież podziękowałem za odpowiedź XD to Ty stwierdzilas po tygodniu że masz problem. Kto tu jatrzy. Na dodatek nie potrafisz czytać ze zrozumieniem najwyraźniej. Dzięki za konwersacje była rozwijajaca już nie popełnie błędów tutaj popełnionych.
  • Odpowiedz