Wpis z mikrobloga

@pawelczixd: musiałbym cofnąć się w rozwoju, po pierwsze jest to hazard a po drugie niemoralne zachowanie, okradanie nowych, którzy dali się oszukać propagandzie scamerów, twórców shitcoina. Handlując tym świadomie okradasz tych biedaków, dajesz im wrażenie, że to nie jest scam. Ja na początku handlowałem tym gównem ale tylko do czasu kiedy dowiedziałem się czym tak naprawdę są. Jeden wielki skok na kasę, jawne złodziejstwo.
  • Odpowiedz
@MysGG: nie wiem dlaczego ale mam wrażenie, że tym razem będzie inaczej, znaczy nie zejdzie poniżej $6K. Musi myć inaczej dlatego, że każdy liczy na spadki a gdybym ja był kimś kto kontroluje rynek bitcoina nie dopuścił bym do spadków i grał odwrotnie niż większość zarabiając pieniądze na stracie drobnicy. Już widzę po wykresie, że kształtuje się inaczej niż w poprzedniej bańce a wszyscy liczą oczywiście, że będzie tak samo.
  • Odpowiedz
@MysGG: dobre pytanie. Tu nie chodzi o bitcoiny a o zachowanie mojej pracy na później na czas kiedy nie będę już mógł albo nie będzie mi się chciało zarabiać. Gdyby był jakiś lepszy nośnik wartości niż bitcon to skorzystał bym z innego. Według mnie nie ma i nie będzie lepszego nośnika wartości. Nie dam się przecież okradać inflacji. Bitcon to konieczność nie mam wyboru muszę go kupować.
  • Odpowiedz