Wpis z mikrobloga

@Beforeu to się nazywa przebielenie i dzieje się m.in. od zbyt dużego nacisku na lapka, mogłeś się przypadkiem oprzeć, miałeś w torbie i położyłeś coś ciężkiego na nią albo coś w tym stylu.
@Medestin: Lapka przewoze raz na 3 miesiace w torbie, tak to lezy w zasadzie w jednym miejscu. Jesli od przeniesienia w naturalny sposob takie rzeczy sie dzieja to wspaniale... Nowy laptop a juz problem... Oddac na gwarancje razem z trzesczacym glosnikiem i jakoś dziwnie zamykającą sie klapą czy raczej odrzucą i stwierdza ze przycisnałęm?
@Beforeu jak jesteś pewny że nie przycisnąłeś to może się zrobiło z innego powodu. Nie jestem ekspertem w temacie, mi na starym dziadku się tak zrobiło właśnie od nacisku. Dawaj go na gwarancję.
Pojawilo sie dzisaj z rana gdzie przenioslem lapka z biurka na łóżko i przetarlem matrcye z syfu. Ale nie wydaje mi się, zebym w jakis sposb silowo zadzaialal, a w poprzednim lapku zalatwilem 2 razy matryce silowo wiec chyba bym wiedzial XD. Najgorsze jest to, ze jak zajmie im to tydzien i sie okaze ze nic z tym nie zrobią to przegam dwa razy XD