Wpis z mikrobloga

@MondryPajonk: schodzącc z tematu ma ktoś dobre sposoby na dobry test rzeczywistości ( taki który łatwo się nauczyć) sny pamiętam doskonale prowadząc dziennik , proszę o odpowiedzi ludzi ktorym się udało , a nie bo tak piszą w internecie....
  • Odpowiedz
@MondryPajonk: za pierwszym razem myslalem ze oszalalem. Pozniej zaczalem z tym eksperymentowac do LD i OOBE. Pozniej to zarzucilem i teraz po prostu od razu przerywam. Moj organizm jest #!$%@? i ja to potrafie miec po kilka razy w ciagu nocy.

Generalnie glownie bierze sie to z niedotlenienia, najpowszechniejszejest gdy lezysz na plecach i masz glowe na poduszce bo troche sam siebie wtedy podduszasz. Dodatkowo krzywa przegroda tez temu sprzyja
  • Odpowiedz
@MondryPajonk W trakcie mojego pierwszego paraliżu obserwowałam jak dwa wielkie pająki grają w siatkę na dywanie. Wtedy jeszcze nie wiedziałam co to paraliż senny i byłam pewna, że dostałam jakiegoś porażenia czterokończynowego i resztę życia spędzę jako warzywo
  • Odpowiedz
@MondryPajonk: a idź Pan w #!$%@?. Leżałem na łóżku, patrzyłem w stronę kuchni, a jakaś postać pochodziła do mnie, siadała na łóżku zbliżała twarz do mojej i dochodziła w stronę kuchni. Choć ruszyć się nie mógłem, to prawie się zesrałem. Obudziłem się w tej samej pozycji, co miałem paraliż
  • Odpowiedz