Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? xd
rozumiem losowosc, rozumiem handicapy itp,
ale trafil mi sie mecz gdzie celnosc moich podan wynosila zapewne okolo 25%
podanie na wolne pole po lini, z prosto trzymanym analogiem leci skosem w aut, podanie po ziemi do prosto ustawionego zawodnika leci skosem do przeciwnika xDDD
#!$%@? tego to juz nie rozumiem xDDD
az zatrzymalem mecz i zmienilem pada bo myslalem ze moze analog mi sie zwalil, ale nie xD
#fut #fifa19

***a i jeszcze najlepsze, 85 minuta chyba mialem na pusta bramke pilke dobic tylkop, analog prosto i trafil w slupek xDDD
  • 4
@pjoooter: w silniku jest coś takiego, że statystyki graczy są jakoś losowane na bank. Jeśli gracze w każdym meczu zachowywali by takie same statystyki to ktoś by zaraz znalazł jakiś glitch pozwalający robić ciągle to samo i tak wygrywać każdy mecz :P EA musi robić coś, alby mecze ciągle były inne, bo inaczej gra szybko by poszła w odstawkę :P (obojętnie czy byś ciągle wygrywa, czy przegrywał ¯\_(ツ)_/¯)
@pjoooter wiem o co chodzi ale i tak ktoś powie że handicap nie ms
Raz moi obrońcy sami wbijaja piłkę tak że typek nawet nie ma szansy oddać strzału a w innym meczu taki wylew że stoi obrońca w polu karnym z piłką ja mu spamuje wybicie a on się patrzy jak podbiega przeciwnik zabiera mu piłkę i ładuje gola
To z podaniami też miałem ale nie tak żeby cały mecz było