Wpis z mikrobloga

Słyszałem, że #ps4 i #xboxone już ogrywacie betę Red Dead Redemption 2, #rdr2 abyśmy my PANOWIE z #pcmasterrace mogli spokojnie zagrać w kompletną grę za jakiś czas. My mamy czas. Gdyż BOGACZOM zawsze czas leci w milszej atmosferze niż biedakom od konsol.

Kupilibyśmy sobie obie te konsole ale nasz wzrok by tego nie wytrzymał, gdyż szlachta przyzwyczajona jest do luksusowej grafiki, a nie tego czegoś na konsoli.

Pozdrawiam.
  • 33
  • Odpowiedz
@steemm: nie wtedy po prostu nie miałem ochoty, teraz jednak poczułem plebejski instynkt i chetnie zagram, ale w dopracowaną wersję a nie betę z konsol. poczekam i pogram. Cieszę się, że ktoś teraz bete ogarnia i płaci za to gruby hajs xD
  • Odpowiedz
@goly8622:
W związku z tym, że mamy znowu dużą premierę tylko na konsole, chciałbym wyjaśnić kilka rzeczy. Po pierwsze pseudo #pcmasterrace. To, że dostałeś na komunie komputer po starym wcale oznacza, że jesteś zagorzałym pececiarzem. Najgłośniej krzyczysz #!$%@?ć konsole, bo nie masz nawet hajsu na wywalenie myszki z kulką i kupienie czegoś co spełnia jakiekolwiek standardy rigczu. Śmiejesz się z konsol, podczas gdy to takie same biedaki jak ty. Kupują
  • Odpowiedz