Wpis z mikrobloga

Na wstępie chciałem przeprosić, bo błędnie założyłem, że rozmawiam z kimś starszym niż piętnastolatek. To jeszcze nie byłby zarzut, ale sposób w jaki #!$%@? logikę rozwala.


@PiPiPingu:

No i założyłeś prawidłowo. Ale ja chyba założyłem źle biorąc pod uwagę, że w co 2 wypowiedzi praktycznie pokazujesz swoją ignorancje, błędy logiczne i braki wiedzy, że rozmawiam z osobą inteligentną.

Btw, to ty jedziesz po mojej matce i TY mówisz, że to JA zachowuje się jakbym nie miał 15 lat???? Dobre pomarańczowe, hipokryto xd.

,,Dowód jest prostym, logicznym wynikiem kilku definicji.,,

Wiem o tym, ale nie prosiłem cię o definicje dowodu, tylko o przedstawienie jakichkolwiek naukowych dowodów na to, że homoseksualizm jest zaburzeniem. Przedstaw je proszę, zamiast popadać w dygresje i uciekać od
odpowiedzialności za własne słowa.

,,Zacznij od zastanowienia się PO CO ewolucja dała ludziom (oczywiście nie tylko ludziom) popęd seksualny,,

By się rozmnażać i odczuwać przyjemność. Ale nie każdy musi z tego korzystać. Np. aseksualni.

,,Następnie przypomnij sobie Z CZWARTEJ KLASY PODSTAWÓWKI funkcje organizmów żywych.,,

Aha. No i? Nic z tego nie obala tego co ja twierdziłem. Poza tym biologia jest trochę bardziej skomplikowana niż to co wykładają w 4 klasie podstawówki xd. Ale jeżeli to jest twoje najlepsze odniesienie co do poziomu biologii i najlepiej reprezentuje twoją wiedzę, wszak ty się powołujesz na taki jej zaawansowany etap,...to naprawdę twoja obraza mnie jako osoby poniżej 15 roku życia jest jeszcze śmieszniejsza xd.


,,To w końcu ogranicza czy nie ogranicza, ale jest mało istotna?,,,

Tak jak napisałem, nie ogranicza możliwości rozmnażania się.

Mało istotne jest zdolność rozmnażania dla jednostki. Przecież jedno nie przeczy drugiemu xd. Przynajmniej dla mnie, jeżeli uważasz inaczej przedstaw argumenty proszę jakieś na to.

,,Gatunek składa się ze zbiorowości jednostek,,

I nie każda z nich musi się rozmnażać. Jeżeli w całej populacji masz np. 10 % gatunku który się nie rozmnaża, nie wpłynie to negatywnie na 90% który się rozmnaża. Obojętnie już kto należy do tych 10%( homoseksualiści, niektórzy, impotenci, osoby świadomie nie mające dziecka, single itd).

,,Poczytaj o zasadach doboru naturalnego,,

Co konkretnie mam poczytać i co przeczy temu co przed chwila napisałem? Konkrety człowieku, konkrety.

,, Piszesz totalne, nienaukowe nonsensy,,,

Zajebiście, w takim razie powinieneś łatwo przedstawić dowody naukowe które to wskażą. Więc to zrób xd.

,,Jeszcze raz zapytam: skoro popęd seksualny jest niepotrzebny, to po co w procesie ewolucji w ogóle powstawał? ,,

Gdzie ja napisałem, że jest niepotrzebny? Konkretny cytat proszę.

,,Skoro popęd seksualny ukierunkowany na osobników tej samej płci jest równie efektywny dla rozmnażania ,,

Nigdzie tego nie napisałem, ergo znowu walczysz z chochołem.

Następnie mamy błąd ekwiwokacji.

Twierdzę, że nie ogranicza możliwości rozmnażania się w odrębnie gatunku. Co jest prawdą. Ba, dzięki dzisiejszemu poziomowi medycyny, nawet dla jednostki nie jest to nie możliwe. Patrz, Elton John.

,,to znaczy, że homoseksualny stosunek płciowy jest równie efektywny jak stosunek hetero,,

Nie, nie oznacza to. Serio, sam napisałeś rzeczy których ja nie napisałem, przypisujesz je błędnie mi, walczysz z chochołem jakimś nie z mną. Naprawdę wierzysz że tego nie widać? XD

,,Pewnie, że nie pasował do definicji degradacji organizmu bo choroba nie zawsze równa się degradacji organizmu. W ogóle nie rozumiesz tego słowa. ,,

Zawsze równa się degradacji organizmu. Degradacji, czyli inaczej dolegliwości wywołanych przez zmiany strukturalne lub zmienioną czynność organizmu. Jeżeli wolisz dłuższy zwrot.

,,Naukowcy twierdzą, że w drodze mlecznej jest 250mld gwiazd. TO NIECH JE TERA WSZYSTKIE POLICZOM JAK TACY MONDRZY ALBO INACZEJ NIECH ZAMKNOM DUPY HEHEHE,,

To nie działa w taki sposób. Gwiazdy wszystkie nie są zliczone i to nieskończony zbiór. Zbiór tego co uważamy za choroby jest skatalogowany. Poza tym, napisałeś, że jest ich 1000, każę ci łaskawie wymienić kilkaset. Więc dupa w troki i rób swoją robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

,,Stary, łatwiej byłoby mi przegrać dyskusję ze słoikiem ogórków kiszonych, albo nogą od dębowego stołu, bo potencjałem intelektualnym wcale od ciebie nie odbiegają. ,,

Stary, cały punkt zmarnowany na bezsensowne ad persona, mającą jedynie na celu leczenie twoich kompleksów niższości wobec mojej osoby xd.

,,chyba twojej mamie, po wczorajszej nocy u mnie.
,,

Oho, i to jest odpowiedź osoby, które zarzuca mi, że ja się zachowuje jak 15 latek lub niżej xd
Ja #!$%@?, co za żałosny hipokryta xd.

,,Nie rozumiesz prostych słów. DEGRADACJA to proces, pogarszanie się stanu,,

Nie, degradacja jest to skrót myślowy na pojęcie, dolegliwości wywołanych przez zmiany strukturalne lub zmienioną czynność organizmu. Proste.

,,Daltonizm jest zero-jedynkowy,,

Nie, nie jest zero jedynkowy. Znowu widać twój brak wiedzy w temacie medycyny. Raz, daltonizm to wyrażenie potoczne, oznaczające zespół zaburzeń innych, różnych które powodują różne skutki, więc absolutnie nie jest on zero jedynkowy a sposób jego nasilenia jest różny w zależności od uwarunkowań genetycznych, oraz tego czy jesteś np. kobietą czy mężczyzną.

,,Podobnie impotencja, zespół Downa i setki innych,,

Nope, żadne z tych dolegliwości nie jest zero jedynkowa. Przedstaw naukowe argumenty na to za pomocą dowodów peer review proszę.

,,Dobra, koniec. Muszę przyznać, że dawno z nikim równie tępym nie miałem nieprzyjemności. ,,

Zdaje sobie sprawę, że pisanie z mną było dla ciebie kłopotliwe, ja mam wiedzę i argumenty ty nie masz ani tego ani tego, dlatego w swojej ostatniej wypowiedzi, tej do której się odnoszę, zacząłeś wyzywać mnie od tępaków, pokazują dobrze swój niski poziom i intelektualny i kultury osobistej. Na nikim to wrażenia nie robi. Wybacz, żali mi ciebie tylko bo twoje urojenia naprawdę nie pozwolą ci nigdy poznać prawdziwego stanu rzeczy. Nie wiem czy to twoja wina, czy też nie, ale nie będę strzelać tutaj.

,,Po prostu wyrażasz myśli na poziomie 14latka, o poziomie wiedzy czy rozumieniu pojęć, łaskawie nie wspomnę.,,

Nie pokazałeś ANI RAZU, tego, że mój poziom wiedzy jest błędny i zły, za to pokazałeś świetnie że potrafisz:

Nie odpowiadać na pytania ci zadane.
Unikać ich i stosować tanią dygresje.
Stosować ad personam
Obrażać interlokutora matkę.
Nie odnosić się do meritum sprawy.
Nie potrafić pokazać jakiegokolwiek naukowe dowodu na swoje(twoje) urojenia.
Stosować sofizmat rozszerzenia i walczyć z tezami, które twój interlokutor nigdy nie podniósł w dyskusji.

Także tyle z tego by było xd.