Wpis z mikrobloga

@Mooops123: takie zestawy są gówno warte. Jak chcesz zacząć grać nawet na rocksmith to wejdź sobie nawet na olx albo jakąś fb grupę ze sprzętem i znajdziesz w tych pieniądzach o niebo lepszą gitarę. Tego piecyka nawet za darmo bym nie chciał. Zamiast gówno piecyka kup sobie lepiej np Line 6 pod gx gdzie masz oprogramowanie, które całkiem przyjemnie symuluje wzmacniacze,efekty i kolumny.
@Mooops123:

Jak #rocksmith to nie potrzebujesz piecyka. Trzeba tylko taki specjalny kabel USB do gitary, ale to w zestawie z grą najlepiej kupić.

Pacifica 112 - warto szukać używki. Sprawdzone źródło: https://www.youtube.com/user/ksantyp77 i jego aukcje https://allegro.pl/uzytkownik/ksantyp77?order=m Każda gitara odpowiednio przygotowana, wymienione struny, ustawiona. Można kupić taniej niż 700, ale jak ktoś się nie zna, to można trafić na defekt i nie będzie się umiało tego wyłapać na początku.
@Mooops123: @Racjonalnie: Z całym szacunkiem do ksantypa bo gość jest pozytywnie zakręcony, ale dla niego większość gitar jest git, a to nie prawda. Wejdź sobie na grupy fb. Naprawdę fajne wiosełka się pojawiają dosyć często. Za 800 -1000 zł da radę już fajną gitę wyrwać. Jak zaczynasz to kup sobie gitarę ze stałym mostem,bo z floydem przy głupiej wymianie strun początkujący do lutnika musi iść żeby potem menzurę ustawić. Co
@Racjonalnie: @saatric: o kabelku już wiem, chcę i tak kupić wersję na PS3 z kablem

Co do gitary to rozumiem, że ta oferta na amazonie z Pacificą 112 się nie opłaca, bo płacę dodatkowo za piecyk i inne dodatki, które nie są dobrej jakości i to wyrzucenie kasy w błoto?

Co do używanych to znalazłem co prawda mizernej jakości pod względem wizualnym (co mi nie przeszkadza), ale za to w
@3mielu: uważasz, że 80€ za tą obrysowaną EG 112 to rozsądna cena? To będzie moja pierwsza prawdziwa gitara i nawet nie wiem czy mi się to spodoba, więc nie chcę od razu wydawać dużo pieniędzy.
@saatric:

dla niego większość gitar jest git, a to nie prawda. Wejdź sobie na grupy fb. Naprawdę fajne wiosełka się pojawiają dosyć często. Za 800 -1000 zł da radę już fajną gitę wyrwać

Tyle tylko, że jak wejdzie w jakieś randomowe ogłoszenie to nic to mu nie da, bo niby jak...dla sprzedającego też zawsze.. super wiosło , cud miód, a tu są próbki , sample, youtube, testy na wzmakach jakich chcesz