Wpis z mikrobloga

Odebrałem moją paczuchę z rozdajo od @siemankojanko. Dziękuję Ci bardzo :)
Oraz @ecco za patronat. Tobie też.

Żelki przewyborne, i faktycznie delikatne jak etykieta wskazuje. Nawet miśki, które często w sklepowych są najtwsrdszymi sztukami.

W ogóle jakkolwiek to dziwnie zabrzmi, ale penisy chyba mi najbardziej smakują. Żelkowe oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A potem rekinki - przypominają mi taką jedną pastę dla dzieci do zębów którą za brzdąca kochałem jeść xD. Szkoda, że już jej nie ma. Ale są żelki!

Śmiechłem też z kodu referencyjnego inpostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak to kolega mawia - od razu muchomor lepszy. Żelków mi było trzeba. W końcu wiem dlaczego wykop taki od nich uzależniony. Bez porównania ze sklepowymi gniotami. Na pewno jeszcze wezmę jakieś do spróbowania. Dużo smaków do odkrycia zostało.

Liczyłem, że w środku będzie jakieś wykopowe nawiązanie. Hmmm, może moja mała żelkowa pasta była za krótka. Do 3 razy sztuka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze raz dziękuję.

#gusto #zelki #chwalesie
Atexor - Odebrałem moją paczuchę z rozdajo od @siemankojanko. Dziękuję Ci bardzo :)
...

źródło: comment_Js6gcWTwYObOpyMUjSXGXa9mf48tHRyc.jpg

Pobierz
  • 8
@Atexor: czytaliśmy pastę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ta recenzja jest bardziej słodka od żelków. Nie zdziwię się, gdy niebawem zostanę posądzony o multikonta i wysyłanie paczek do samego siebie, bo przecież w necie nikt nie pisze sam z siebie takich pozytywnych recenzji XDDD a tak serio to dzięki Mirku ( ͡ ͜ʖ ͡)
@siemankojanko: 7kg? O rany. Ty to dopiero fanatyk :D
@ecco: Recenzja ma być przede wszystkim szczera i obiektywna. Tak jak robi to Damianowski z piwami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A takie są moje odczucia. Nie moja wina, że robicie takie dobre słodkości.

@siemankojanko: @ecco: Zabrze to czasem stan umysłu. Jakiś czas temu zamawiałem paczuszkę ASAP. Tracking:
Jakaś wiocha -> Warszawa -> Zabrze -> Warszawa