Wpis z mikrobloga

rowerami najczęściej są chadowie


@MozgOperacji: xDDDDD
Jedynych homo to ty chyba w filmikach z wujaszkiem widziałeś. Osoby homoseksualne wyglądem się nie różnią od hetero. Nawet mogą być z reguły trochę brzydsze, bo ich orientacja mogłaby być spowodowana odrzuceniem ze strony płci przeciwnej.
@dziqs1987: To że napisałem mogłaby być nie oznacza, że jest tak w każdym przypadku, raczej mówie o zdecydowanej mniejszości osób homoseksualnych.
@MozgOperacji: No lesbijki irl akurat żadnej nie znam, gejów kilku znam i nie są to osoby które bym uznał za takie powiedzmy 7/10 lub więcej.
@MozgOperacji: Nie muszę się domyślać ile tu siedzisz. Jako zielonka nie jesteś lepszy, ani gorszy od innych userów tego zagłębia #!$%@?, dopóki się nie wydurniasz i nie sprawiasz tym samym wrażenia, że jesteś jakimś multi czy gościem, który przyszedł narobić syfu.
@MozgOperacji: A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego.

Jego sprawa jakie ma zapatrywania i traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

#czarnalista
@diesel_musi_dymic: Gosciu jestes nikim w skali historii tagu wiec #!$%@? to sobie ty mozesz. Czlowiek rozumny nie lyka wszystkiego jak leci tylko zbiera doswiadczenie i na jego podstawie wyciaga wnioski, nic do badan nie mam ale nie mozna sie opierac tylko na nich
@mieszko111: nie wiem o co ci chodzi, napisalem tylko ze gosc nie jest przegrywem a ty zaczynasz jakies biblijne gowno mi przytaczac