Wpis z mikrobloga

Od niedawna przeglądam sobie twittera. W ogóle nigdy nie rozumiałem fenomenu tego serwisu, nie wiedziałem dlaczego jest tak bardzo popularny, po co go używać i jak obsługiwać. Pewnie nie odkryłem jeszcze wszystkiego, może z połowę jego funkcji ale w sumie po paru dniach użytkowania mogę podsumować, że to trochę takie mirko tylko dla bardziej poważnych osób.
#twitter #mirko #gownowpis
  • 5
  • Odpowiedz
@ziemba1: nie tyle poważnych co większych atencjuszy niż tutaj, którzy na siłę muszą błysnąć śmiesznym tekstem przy okazji jakiegoś meczu np. i liżą się wzajemnie po jajach (chodzi mi głównie o dziennikarstwo sportowe i świat piłki w szczególności)
  • Odpowiedz
@lysyzlasu: ja akurat śledzę politykę i jestem dzięki temu na bieżąco poinformowany, bo niewątpliwie jest to chyba najlepsze narzędzie do najszybszego rozprzestrzenia się informacji. I też zauważyłem niektóre riposty ale ogólnie poziom dyskusji na całkiem dobrym poziomie, zwłaszcza te firmowane z imienia i nazwiska.

@musztym Właśnie jestem ciekawy czy ten serwis tak samo żyje, jeśli chodzi o anonimową część społeczności.
  • Odpowiedz