Wpis z mikrobloga

Czemu na każdej prezentacji o Dascoinie jest porównanie ceny Bitcoina kilka lat temu i teraz a nie mówi się o tym ile to wyjątkowych projektów już nie istneje a kosztowało kiedyś mnóstwo kasy?? Nieziemsko mnie to wk...rwia. Ta ich pewność, że Dascoin będzie drugim Bitcoinem. Ile już miało być drugich Bitcoinów które cenowo spadły prawie do zera? Ale o tym na prezentacjach cisza. Nie lubie takiego świadomego wprowadzania ludzi w błąd. Bo jak ktoś nowy w temacie kryptowalut to sobie pomyśli, że jak cena Bitcoina urosła to i Dascoin pewnie też kiedyś urośnie. To czemu nikt go nie kupuje przy takich cenach??? Nikt nie chce być bogaty??
#dascoin
  • 8
@Smule: wkurzają mnie Ci od Dasa. Psują wizerunek kryptowalut. Jak to padnie to się zacznie wrzucanie kryptowalut i Dascoina do jednego worka, że to złe i trzeba zakazać. Zobaczysz, że za jakiś czas tak będzie i to w najlepszym przypadku bo jak to nie padnie do nastepnej bańki to amber gold, skok-i i get back to będzie mały pikuś. Widziałeś ile Polaków w tym siedzi? Polacy zajmują pierwsze miejsce pod względem
@Emperor616:
WAŻNE !!! PRZECZYTAJ I POMÓŻ !!!
Szukam dowodow potwierdzajacych udzial Mateusza G., Grzegorza F., Dominika B., Michała S. w takich projektach jak: Cloud Token, FutureNet, FutureAdPro, Dascoin, Nasdacoin i innych. Czy mozesz pomoc? Tel. 885 100 550
@KrzysztofCT: Zrób wpis na tym tagu bo być może są tu osoby, które dokumentowały ich poczyniania. Ja sam nic nie mam i jedynie pisałem tutaj by na nich uważać. Szukaj też na hyipforum.pl tam było sporo osób i na pewno są tacy którzy coś mają.