Wpis z mikrobloga

@Polkopsky: niszczenie normizmu widzę że wyjalowilo twój mózg do tego stopnia, że zatraciles zdolność myślenia.

Tak była tam mowa o tym, czy myśli o innych. Ja ci odpisałem z przekąsem zresztą, że nie wiem a jeśli to i tak nie powie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Padło nawet kilkukrotnie porównanie z mojej strony do sytuacji w której faceta podobają się inne kobiety i głośno o tym mówią
  • Odpowiedz
@Polkopsky: Zresztą co ja tłumacze to gościowi dla którego spodobanie się = flirt ¯\_(ツ)_/¯

Tak jak już wczoraj twojemu koledze napisałem, nie ogarniasz własnego życia? Nie masz wspomni? Kontaktów z drugim człowiekiem? Nie bierz się za analizowanie relacji miedzi ludzkich.

No to chyba logiczne no nie?
  • Odpowiedz
@Polkopsky: haha nerwy takie same jak ktoś ci napisze, że manlet z morda 1/10 może ruchać bo wygląd to nie wszystko. Chyba wszyscy mamy uczulenie na #!$%@?, co nie?

Tak jak już wczoraj twojemu koledze napisałem, nie ogarniasz własnego życia? Nie masz wspomni? Kontaktów z drugim człowiekiem? Nie bierz się za analizowanie relacji miedzi ludzkich.

To chyba dość sensnowe, zgodzisz się z tym?
  • Odpowiedz
@Polkopsky: często sama lurkuje co jej po #!$%@? mezulek wypisuje w internetach xD

Może jakbyś tak mnie do czegoś przekonał to jej zainponujesz i sama się z tobą skontaktuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz